Bizimkiler Abbas vefat etti Hikmet Karagöz Neden öldü? Hikmet Karagöz kimdir? Bizimkiler dizisinde çaycı Abbas karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti. Hikmet Karagöz kızı tarafından yapılan açıklama sonrasında herkes Hikmet

Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret
Bizimkiler Abbas vefat etti Hikmet Karagöz Neden öldü? Hikmet Karagöz kimdir? Bizimkiler dizisinde çaycı Abbas karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti. Hikmet Karagöz kızı tarafından yapılan açıklama sonrasında herkes Hikmet Karagöz Neden öldü? Hikmet Karagöz kimdir? gibi soruları merakla aramaya başlamış iken Biz de bizimkilerin çaycısı Hikmet Karagöz hakkında yaptığınız araştırmayı sizler için paylaşıyoruz.  Peki Hikmet Karagöz kızı kimdir?


Yeşilçam oyuncuları ve 90'lı yılların ünlü dizi karakterleri teker teker yıldız gibi kaymakta iken Bizimkiler dizisinde canlandırdığı çaycı Abbas karakteriyle karşımıza çıkan Hikmet Karagöz'ün hayatını kaybettiği açıklaması herkesi derinden üzerken Hikmet Karagöz Neden öldü? Hikmet Karagöz kimdir ?ve hikmet Karagöz kaç yaşındaydı? sorularının cevaplarını sizler için Araştırdık. 73 yaşında Hayatını kaybettiğini öğrendiğimiz Hikmet Karagöz en son Bizimkiler dizisinde çaycı Abbas olarak karşımıza çıkmış ve çok Sevilmişti. Çaycı Abbas karakterini çok sevilmesini sağlayan Hikmet Karagöz'ün ölüm haberini kızı Zeynep Karagöz sosyal medya hesabından açıkladı . Babişkom bugün son yolculuğuna çıktı diye açıklama yapan Hikmet Karagöz ün kızı üzüntüsünü de sevenleriyle paylaştı. 15 Ekim'de rahatsızlanması sonrasında Kartal Lütfi Kırdar şehir hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte olan Hikmet Karagöz bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Karagöz'ün Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kartal Zeytinburnu yeni Kozlu Mezarlığı'na defnedileceği açıklandı. Zeynep Karagöz'ün babası Hikmet Karagöz'ün ölümünü açıkladığı üzücü paylaşımı şu şekildeydi.

"Babişkom, Hikmet Karagöz bugün son yolculuğuna çıktı... Bu kez dönüşü yok; ardından tebessümler, kadehler ve anılar, sohbetler yakışır. Korona nedeniyle cenaze töreni olması mümkün gözükmüyor. Hatrına şerefe..."


Hikmet Karagöz kimdir?


1962-1963 yıllarında Eminönü Halkevi’nde amatör olarak tiyatroya başlayan Hikmet Karagöz, 1964’te Küçük Sahne Ulvi Uraz Tiyatrosu’nda profesyonel oldu. 1970’li yıllarda televizyona ve daha sonra sinemaya geçiş yaptı. “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz”, “Bizimkiler”, “Faize Hücum”, “Karayel Poyraz”, “Memleket”, “Sol Şerit” oynadığı dizi ve filmlerden bazılarıydı.

Hikmet Karagöz, en çok Bizimkiler dizisindeki “Abbas” karakteri ile izleyicilerin hafızalarında yer edindi. Aynı zamanda ressam olan Hikmet Karagöz, 1986 yılından bugüne çeşitli eserler yaptı.

Karagöz 73 yaşında Kartal, İstanbul'da, geçirdiği felç nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, 27 Ekim 2020'de hayatını kaybetti.[1] Cenazesi Topkapı Yeni Kozlu Mezarlığı'na defnedildi.