Hıncal Uluç Seda Sayan'ı köşe yazısında kalemiyle biçti! Açtı ağzını yumdu gözünü, bu sözler kavgada söylenmez!

Seda Sayan Demet Akalın kavgasına Hıncal Uluç da dahil oldu. Ünlü gazeteci Hıncal Uluç Seda Sayan'ı adeta yerden yere vurdu.

Magazin 02.06.2021 - 14:53 02.06.2021 - 15:00 Volkan Arık

Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV ekranlarında sabah saatlerinde yayınlanan programı Cuma günü final yaparak sona ermişti. Demet Akalın programda ekip arkadaşları ile vedalaşırken gözyaşlarına boğulmuş kısa süre sonra da Star TV'de aynı saatlerde Seda Sayan'ın program yapacağı ortaya çıkmıştı. Bu haberi duyan Demet Akalın çılgına dönerken sosyal medya üzerinden Seda Sayan'a söylemediğini bırakmadı. İkili sosyal medya üzerinden de birbirlerini takip etmeyi bırakırken İki ünlü isim arasında çıkan kavgaya başka ünlülerde dahil oldu. Demet Akalın Seda Sayan kavgasında herkes tarafını belli etti. Demet Akalın’a ise destek usta gazeteci Hıncal Uluç’tan geldi.

Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki program kavgasında gerilim devam ediyor. Kavgaya yapılan açıklamalarla birçok ünlü isim dahil olurken son açıklama ise ünlü gazeteci Hıncal Uluç'tan geldi. Hıncal Uluç Sabah gazetesinde konu hakkında bir köşe yazısı hazırlarken Seda Sayan'ı adeta yerden yere vurdu.

hincal-uluc-seda-sayani-kose-yazisinda-kalemiyle-bicti-3

Bu sözler kavgada söylenmez

Demet Akalın Seda Sayan kavgasını köşe yazısına taşıyan gazeteci Hıncal Uluç, yazdıklarıyla tarafını belli etti. Hıncal Uluç köşe yazısında, “Demet Akalın’ın bir TV şovu varmış. Bitirmiş. Bitirir bitirmez de Seda Sayan nam hatun atlamış, kapmış işi.. Demet sitem etmiş.. Kim olsa eder.. İnsan arkadaşının bıraktığı işe, hiç değilse onunla konuşup “Ne oldu?” demeden, zahiren de olsa iznini almadan atlar mı?. Seda Sayan (Ne saydığını en iyi bilenlerdenim.. Para sayar..) “Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım hayatımda” demiş.. Sadece ekmek parası değil, onuru, şerefi, gururu ile de oynadın sen, para için.. Mehmet Tuna kalp krizi sonrası hastanede yatarken ve çalışanları seninle hazirana dek Şamdan’ı açık tutmak için anlaşma yapmışken, kapıya kamyon getirip, bütün çanak çömleğe haciz koyduran ve alıp götüren sen değil misin?. Neyle yemek pişirecek, neyle servis yapacak o zavallı çalışanlar.. İmzana sadık kalman bu mu?. Tuna üzüntüsünden öldü, hastanede. Çalışanlar perişan oldular. Bunun tefrikası benim köşemde var. Arşivde duruyor.“ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'a yüzsüz dedi

Yazının devamında sözlerini daha da ağırlaştıran Hıncal Uluç, “Para ile tuttuğun bir adamı TV şovuna çıkardın. Adam “Ben Hale Soygazi’nin gayrimeşru doğurup sokağa attığı oğluyum” dedi. Hale bu ülkenin en saygın insanlarından biri.. Yıllardır kenara çekilmiş. Sessiz sedasız oturuyor. Sen, “para sevda”n yüzünden haftalarca, yalancı şahitlerle sürdürdün bir hemcinsin ve meslektaşının haysiyet katilliğini.. O da köşemde tefrika edildi. Arşivlerde duruyor. Yetmedi.. Üç kuruş için ruhsatsız sahte bir Kovid ilacının reklamlarına çıkıp rezil olmadın mı?. Ama sende yüz yok Seda!. Çok iyi bildiğin numaralarla sağladığın reytingin peşinde koşanlarda da.. Otur oturduğun yerde. Yap şovunu, al paranı.. Ona buna da sataşma e mi?.” dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@