ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen bir bölümle ekrana geldi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gecenin sorusu ise Alparslan ölecek mi? EDHO Alparslan diziye veda mı edecek sorusu geldi! Türkiye'de ilk defa bizden öğrenilen E

Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı
ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen bir bölümle ekrana geldi! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gecenin sorusu ise Alparslan ölecek mi? EDHO Alparslan diziye veda mı edecek sorusu geldi! Türkiye'de ilk defa bizden öğrenilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan ve Hızır reis arasında olanları açıklıyoruz! EDHO'da Alparslan akıbeti sizlerle!

EDHO Nefes kesen bölümle ekrana geldi ancak soru net!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefesleri kesen bir bölümle ekrana geldi! Kimler gidecek, kimler ölecek soruları cevap aradı! Önce Alparslan ölecek mi sorusu ardından Ceylan akıbeti merak edildi! EDHO'da bir çok ayrılık var ancak Alparslan ne oldu sorusu cevap arayacak!

Bahar sınavı geçti! Herkes özür diliyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde merak edilen soruda Bahar sınavı geçmesiyle takdir topladı! EDHO'nun ayrılacaklar listesinde Ceylan hayatı kurtarıldı! Hemde öyle bir isim tarafından! Bahar'ı kurtaran kişi Yaman Korkmaz oldu! Yaman Korkmaz iyi tarafa mı geçecek kötü tarafta mı kalacak sorusu bundan sonra cevap arayacak. Hem Hamdi baba sahneleri hem yaman çok sevildi ve iyi tarafa geçebilir!

EDHO'da ayrılıkta İlyas'tan ters köşe mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm Türkiye bir ters köşe bekliyordu! EDHO'da Alparslan Çakırbeyli diziden ayrılacak mı diye beklerken İlyas mı gidecek soruları geceye damga vurdu. İlyas Çakırbeyli herşeyi bırakıp gitmek istiyor! Alparslan beklerken İlyas karakterini canlandıran Ozan Akbaba diziden ayrılacak mı sorusu daha çok sorulması gereken soru olacak gibi duruyor.

EDHO Alparslan Hızır sahip çıkmış..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz'da gerçekleri ilk defa açıklıyoruz! Senaristler bu bölüm Alparslan Çakırbeyli ölüm sahnesi yazıyor. Kimsesiz Doğan yardım istemesi sonrası Hızır sette ortalığı birbirine katıyor! "Beni çok geri plana atıyorsunuz, Kimsesiz Doğan değil Hızır kurtarması gerekiyor" diyerek sahneye müdahale ediyor ve senaristler sahneyi değiştiriyor! Alparslan akıbeti bir hafta merak ettilerek klasik reyting amacı güdülüyor.

EDHO'da şok ayrılık!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli bölümün kralı oluyor! Hem Ceylan'ı kurtaran Hızır, Alparslan'ı kurtarabilecek mi merak ediliyor! Ancak EDHO'da bir ayrılık yaşanıyor! EDHO'da Fuat karakteri ölerek diziye veda ediyor. EDHO hayranları günlerce şişirilen karakterlerin bu kadar kolay ölmesine isyan ediyor! Hep aynı senaryo diyerek isyanlar sürerken Alparslan ne olacak merak ediliyor!