Hükümet Duyuru Yaptı, 100.000 TL'ye Kadar Olan Banka ve Senet Borçları Kapatılacak, Tek Bir Banka Verecek

Hükümet Duyuru Yaptı, 100.000 TL'ye Kadar Olan Banka ve Senet Borçları Kapatılacak, Tek Bir Banka Verecek. Vakıfbank 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 30.07.2021 - 10:57 30.07.2021 - 10:58 Vural Pars

Son Dakika: Vakıfbank 100.000 TL borç kapatma kredisi veriyor. Sizlerde Vakıfbank üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, borç kapatma kredilerinde limitlerin 100 bin TL'ye kadar çıkarıldığını bilmeniz gerekir. Yazımızda sizlere VakıfBank üzerinden 100.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır, kredi başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank, 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler, tüm banka kredi, kredi kartı ve varsa KMH hesabı borçları için kredi başvurusu yapabileceklerdir. Vakıfbank borç kapatma kredilerinde konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kapatma kredilerine maalesef alamazsınız. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu gibi yapacağınız bu kredi başvurusunda, bankanın uyguladığı politikalara uygun olmanız durumunda hemen kredi başvurusu hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Vakıfbank kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi için sizlere kampanya seçenekleri sunulacaktır. Bu kampanya seçeneklerini seçerek işlem yapabilirsiniz. Kredi borçlarınız ile kredi kartı borçlarınızı için ayrı kredi kullanmanız bu banka üzerinden mümkündür.

Vakıfbank 100.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Vakıfbank üzerinden borç transferi kredisi olarak da geçen bu kredi türüne başvuru yapmak istiyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine giderek hızlı bir şekilde onay alabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giden müşteriler, emekli olmaları durumunda bu bankadan emekli maaşı almaları şartı vardır. Eğer emekli maaşınız bu banka üzerinde değilse, Kredi alacak olan müşteri Kredi onayından sonra bu bankaya maaş taşıması yapması gerektiğini söylememiz gerekiyor.

Vakıfbank üzerinden ayrıca borç transferi kredisi olarak verilen ihtiyaç kredisinde, çalışan müşterilerin en az 6 aylık toplamda ise 1 senelik bir sigorta geçmişi olması gerekiyor. Eğer yeni bir işe başladıysanız veya sigortanın düzenli olarak yapmıyorsa, bu kredileri Vakıfbank üzerinden alamazsınız. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

hukumet-duyuru-yapti-100000-tlye-kadar-olan-banka-ve-senet-borclari-kapatilacak-tek-bir-banka-ve1

Kredi ödemeleri nasıl oluyor?

Vakıfbank şubelerinden yaptığınız kredi başvurularında onay almanız durumunda banka sizlere hemen kredinizi kullanılacaktır. Kredi onayı aldıktan sonra diğer bankalarda olan borçlarını hesaplanacak ve buna göre onay verilecektir. Borç kapatma kredilerinde sadece borç kapatmak için kredi verilir. Üzerine herhangi bir para alamazsınız. Eğer üzerine de bir para almak istiyorsanız, ihtiyaç kredileri kampanyalarına göz atmanız gerekiyor. Vakıfbank şubelerinden yaptığınız başvuru sonrasında onay aldıktan sonra banka sizlere bu krediyi 36 ay vadeye kadar verecektir.

36 ay vadeli krediler de 3 ay erteleme yapabilir ve daha sonra ilk 3 ay erteleme sinden sonra bir 3 ay daha erteleme yaparak 6 aylık bir süreçte kredi ödemesi yapmayarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Kredi ödemelerimiz ayrıca aylık olarak yapabildiğiniz gibi 2 ayda bir, 3 ayda bir, 4 ayda bir gibi seçeneklerle yapmanız da mümkündür. Bunun için başvuru onayından sonra kredi ödeme tablosunu bireysel müşteri temsilcisine nasıl ödemek istiyorsanız o şekilde ödeme talimatını belirtmeniz gerekiyor. Banka sizlere eğer 2 ayda bir ya da 3 ayda bir işlem yapacaksa ne kadar aylık taksit ödeyeceğiniz söyleyecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@