Hülya Avşar Zenginlikten Daha Kötü Bir Şey Yok Dedi Sosyal Medya Yorumları Yıkıldı!

Masumiyet dizisinin bitmesi ile oyuncuları bir bir açıklamalara doymuyor. Hülya Avşar ise söylediği bir cümle yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Para mutluluk getirmiyor, zenginlik çok kötü dedi!

Magazin 26.05.2021 - 12:39 26.05.2021 - 13:17 Ece Sahan

Hülya Avşar, Masumiyet dizisinin bitmesi ile birlikte bir televizyon programına konuk oldu ve yine çok tartışılacak açıklamalara imza attı.

Hülya Avşar önce Fox Tv'de ekranalara gelen ve geçtiğmiz gün final yaparak veda eden Masumiyet dizisinde kendisine uygulanan gençleştirme filtresi ile ilgili konuştu. Kendisine uygulanan gençleştirme filtresi dalga konusu olan Hülya Avşar kendisinin olaydan haberi olmadığını iddia etti.

Hülya Avşar kendisine uygulanan ve sosyal medayda olay olan gençleştirme filtresi ile ilgili olarak "Filtre hikayesini bilmiyorum. Neden yaptı, sabaha kadar mesajlaştım ve sinirlerim bozuldu. Benim yaptırmam mümkün değil. Dizlerde böyle pr yapılmasını ben doğru bulmuyorum. Dizinin de böyle bir şeye ihtiyacı yoktu" diyerek olayın reklam amaçlı yapıldığını söyledi.

Avşar kızı ayrıca yapımcıyı basma haberlerini ise yalanladı ancak dizinin daha önce bitme kararı aldığını ve kendisinin uzattırdığını doğruladı. Hülya Avşar "Televizyonda dizi yapmak zorlaştı. Yeni dizileri artık izleyici kaydediyor ve öyle izliyor. Bizim dizi de öyle bir şey oldu. Yapımcı ve televizyoncu arasında iş farklı. Dizi daha önce bitecekti aslında ama ben zorladım ve sağ olsun yapımcı Faruk'ta ite kata bugüne getirdi. Ben bir yer falan basmadım o iddialar ise gerçek değil." dedi.

"BİR İNSANIN BAŞINA GELEBİLECEK EN KÖTÜ ŞEY ZENGİNLİK"

Hülya Avşar asıl bomba açıklamasını ise sona sakladı. Avşar kızı paranın başa dert olduğunu söyledi ve hatta ileri gitti.. Hülya Avşar "Bir insanın başına gelebilecek en kötü şey zenginlik. Her şeyi alabilmek. Hayatta her şeye şüpheli yaklaşırsın. Sevgilin seni seviyorum dese bile inanamazsın. O yüzden zenginlikten daha kötü bir şey olamaz. Bir şeylere özlem duymak gerek bu hayatta." dedi.

Hülya Avşar'ın bu sözleri sosyal medyada olay oldu. Avşar kızına kimi esprili kimi tepkili yorumlar yapıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@