Söz yazarı Hülya Şenkul hayatını kaybetti! Sanat dünyası yasta! Hülya Şenkul neden öldü? Hastalığı neydi? Hülya Şenkul kaç yaşındaydı? Hülya Şenkul nereli? Hülya Şenkul hangi şarkıları yazdı?

Türkiye'nin önemli söz ve beste yazarlarından biri olan Hülya Şenkul hayatını kaybetti. Peki Hülya Şenkul neden öldü? Hülya Şenkul'un hastalığı neydi?

Sanagt dünyası kötü bir hafta daha geçiriyor. Önce tiyatrocuları taşıyan minibüsün trafik kazası şimdi de söz yazarı besteci Hülya Şenkul'un ölümü! 

Bursalı besteci Hülya Şenkul hayatını kahybetti. Hülya Şenkul 5 ay önce geçirdiği kaza sonrası tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Hülya Şenkul pek çok ünlü sanatçıya menajerlik yapmıştı. 

Yazdığı şarkı sözleri ile tanınan Hülya Şenkul 5 ay önce bir trafik kazası geçirmişti. Hastanede tedavi gören Hülya Şenkul hayatını kaybetti.

Hülya Şenkul Kimdir?

Orhangazi'ye bağlı Narlıcalı'dır.  İstanbul'da yaşayan sanatçı, bir çok ünlü sanatçıya şarkı sözleri yazmış ve menajerliklerini yapmıştır.

En bilinen eserlerinden biri ünlü popçu Serdar Ortaç'a yazdığı Zakkum Çiçekleri şarkısıdır.

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Hülya Şenkul dün ikindi vakti Orhangazi'de Gazi Orhanbey Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.