Hüsnü Bayramoğlu vefat etti! Bediüzzaman Said Nursi talebi Hüsnü Bayramoğlu vefat etti! Peki Hüsnü Bayramoğlu neden öldü? Hüsnü Bayramoğlu koronavirüs'ten mi öldü? Hüsnü Bayramoğlu kimdir?

Hüsnü Bayramoğlu vefat etti! Bediüzzaman'ın talbelerinden olan Hüsnü Bayramoğlu vefat etti! Said Nursi öğrencisi olarak bilinen ve ayasofya açılmadan ölmeyeceğim diyen Hüsnü Bayramoğlu vefat etti!

Süleyman Soylu duyurdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Hüsnü Bayramoğlu Ağabey de, bu mübarek günde can emanetini Rabbi'ne teslim edenlerden oldu... Cenab-ı Allah, ailesi ve yakınlarına sabr-ı cemil ihsan eylesin. Mekanı cennet, makamı âlî olsun inşallah. Başımız sağ olsun."

Hüsnü Bayramoğlu neden öldü?

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Bediüzzaman Said Nursi son varisi Hüsnü Bayramoğlu, 8 Nisan tarihinde Koronavirüs nedeniyle tedavi altına alınmıştı. Hüsnü Bayramoğlu durumu git gide kötüleşiyordu ve solunum cihazına bağlanmıştı. Hüsnü Bayramoğlu virüs nedeniyle vefat ettiği bildiriliyor!

Hüsnü Bayramoğlu bu videosu rekor kırıyor!

Ayasoyfa açılmadan Bediüzzaman ölmeyeceğini aktardığı Hüsnü Bayramoğlu ayasofya açılır açılmaz Erdoğan ile çektiği bu video rekor kırıyor!