Ülkemizde sürücülerin severek kullandığı markalardan birisi olan Hyundai düşük fiyatlı araçlarıyla araç almak isteyen kişileri sevindiriyor.

Markanın birçok modelinde indirim yapılıyor. Özellikle Bayon modeli hem gelişmiş donanımlarıyla hem de görüntüsüyle alınası modeller arasında öne çıkıyor. Yine sevilen bir diğer modellerden biri ise İ10 oldu. Agresif görüntüsü ve sportif yapısı nedeniyle bu modeli 20’li yaşlarında ki sürücüler oldukça beğeniyorlar. Şehir içi kullanıma uygun daha aile arabası olabilecek bir model arayanlar ise i20 modelini tercih ediyorlar.  Bunlar haricinde markanın Tuscon, Elentra, Santa Fe gibi birçok ilgi çekici modeli de bulunuyor. Bu modeller arasında beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz bir model varsa bu fırsatları kaçırmadan hemen almalısınız.

Hyundai adeta kafayı yedi! İ10, İ20 fiyatları gel beni al diyor

Hoşunuza Gidecek Birçok Model Mevcut 

Sürücüler genelde marka kalitesinden dem vursalar da Hyundai günümüz koşullarına uygun ve modern tasarıma sahip araçları ile ülkemizde ve Avrupa’da yüksek satış rakamları elde etmeye devam ediyor. Araçlarını sürekli yenileyen marka araçlarında sevilen kısımları tutarken sevilmeyen ya da artık pratikliğini kaybetmiş olan kısımları da farklı tasarımlarla yeniliyor. Araçlarına hibrit motor gibi daha çevre dostu özellikler ekliyorlar.

Bu özelliği ile markanın oldukça dinamik bir strateji izlediğini söylemek yanlış olmaz. Eğer tercihinizi bir Hyundai modelinden yana kullanırsanız konforlu bir sürüş deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Yılların eskitemediği Koreli marka yoluna emin adımlarla devam ediyor. 

Hyundai adeta kafayı yedi! İ10, İ20 fiyatları gel beni al diyor1-1

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

İşte Güncel Fiyat Listesi 

Kendiniz için bir Hyundai almak isteseniz 2021 i10 modelini ikinci el piyasasında 250.000 TL civarında fiyatlara bulabilirsiniz. Fiyatlar araçların yaşları büyüdükçe daha da düşmektedir. İ20 modelinin en boş paketi ise ikinci el piyasasında 260.000 TL civarında fiyatlara bulunabilmektedir.

Aynı modelin yeni araçları ise 290.000 TL’den satışa sunulmuştur. Markanın Elentra modelinin fiyatı ise çok daha yüksektir. Manuel vitesli 1.6 motora sahip araçların fiyatları 400.000 TL’den başlamaktadır. Modelin en dolu paketi ise 500.000 TL’den listeye girmiştir. Adını yeni yeni duymaya başladığımız Bayon modelinin fiyatları ise 295.000 TL’den satışa çıkmıştır.