Bir Kore markası olan Hyundai her yıl daha da devleşmekte. Buna araştırma geliştirme çalışmalarına ek olarak inanılmaz fiyat politikaları da sebep olmaktadır.

Her geçen yıl pazardaki Hyundai payı da bu sebep ile artmaktadır. Hyundai ülkemizde de çok beğenilen bir araç markası. Bu markanın inanılmaz yeni fiyatları bu araca olan ilgili daha da arttırmış durumda. 

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

Bu sene de Hyundai çıldırmış olmalı dedirtecek yepyeni fiyatlar ile dünyanın karşısına çıktı. Bu kadar da olmaz dedirtiyor. Görenlerin aklını başından almayı bu fiyatlar ile başardı ve başarmaya da devam edecek gibi görünüyor. Bir dünya devinden beklenmeyecek mütevazi fiyatları ile şaşırtıyor. Böylece halka erişmesi de gittikçe yaygınlaşmakta ve bu erişim arttıkça da Pazar payı her geçen gün daha artmaktadır.

İ10 Fiyatları Şaşırtıyor

İlk üretim tarihi 2008’den beri birçok sürücünün gözdesi olmayı başaran model benzin motorludur. Beygir gücü 84 Hp olan araç, 1-100 km hızlanma aralığı 15.8’dir. Buna karşılık yakıt tüketim 4.4 ile 5.9 olup karma yakıt tüketimi 4,9 olmaktadır. Sürücülerin tercih ettiği modeller arasında üst sıralara son on beş yıl içinde çıkmayı başarmıştır.
5 ileri vitesi olan model beş kapılıdır. Maksimum tork 118 Nmdir. Her özelliği gibi artık fiyatı ile de kullanıcıları şaşırtacak duruma gelmiştir.

Korelilerin küçük dev arabası olarak piyasada yerini 2008 yılından beri korumakta olan Hyundai İ 10 fiyatları ile emsalleri için erişilmez olurken geniş halk kesimleri için daha da erişilir hale gelmiştir.

Fiyatları Gören Hyundai’de

Bu fiyatlar ile Kore devi İ10 Hyundai sahibi olmanın mümkün olduğunu duyan hemen Hyundai bayisinde soluğu alıyor. Gerçekten bu şaşırtıcı fiyat ile daha çok sürücüleri şaşırtacak gibi görünüyor.

2022 yılının ikinci yarısında da fiyat ve özellikleri ile tüketicinin gözündeki yerini korumuş, bunla da kalmayıp yerini daha da yükseltmeyi başarmıştır. Bu fiyatlar ile taşıt alınır, hele hele kendi Hyundai olursa mutlaka da alınmalıdır dedirten fiyatlarını incelemeden sakın karar vermeyin. Sizi de şaşırtmayı başaracaktır. Hyundai araçlar sizi bekliyor.