Günümüzde en popüler araçların başında Hyundai İ10 ve Hyundai i20 modelleri gelmektedir. Ancak mart ayından itibaren bu modellerin fiyatları oldukça dikkat çekmiş durumda.

Hyundai kafayı yemiş olmalı! Araba almak çantada keklik oldu! i10 fiyatları gerçekten inanılmaz! Fiyat farkı 70 bin TL... Son aylarda yapılan ek indirimler ile araç sahibi olmak isteyenlere Hyundai'den müjdeli bir haber geldi. Özellikle i10 modellerinde ek indirimler yapıldı. 2022 model i10 modelleri yüksek sürüş konforu ve yüksek donanımları ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Öte yandan bu modellerde otomobil kredileri de desteklenmektedir. Bu durumda şu an için satışlara yansımış durumunda. 2022 model i10 araç almak isteyen kişilere peşinat miktarına göre de indirimler yapılmakta. Bu indirim miktarı peşinatın %5’i olarak belirlenmiş durumda. Bu indirimler ve bu kampanya fırsatları ile sizler de çok rahat bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz!

Araç Almak İsteyenler İçin Büyük Fırsat

Özellikle ÖTV indirimlerinin de olduğu bu zamanlar için araç fiyatları oldukça ideal bir duruma geldi. Mart ayı ile kıyaslandığında yaklaşık 35 bin TL bir indirim olduğu göze çarpmaktadır. 2022 yılının fiyat performans modelleri arasında gösterilen Hyundai araçlarının genel olarak fiyatları şu şekildedir. Geçen yıl Hyundai i10 modelinin lansman fiyatı 370 bin TL iken 2022 yılı itibari ile aynı modelin fiyatı 250 bin TL olmuş durumda. Ayrıca i20 modellerinde de yaklaşık yüzde 3’lük bir fiyat azalışı olmuş durumda. Bu indirimi kaçırmadan hemen kampanya şartlarını inceleyerek aracınızı alabilirsiniz.

PTT Duyurdu! PTT İhtiyaç Kredisi Olarak 40.000 TL Ödemeye Başladı PTT Duyurdu! PTT İhtiyaç Kredisi Olarak 40.000 TL Ödemeye Başladı

En Uygun Sıfır Araba Avantajı

Hyundai markasının i10 ve i20 modelleri genellikle genç nüfus tarafından rağbet görmekte. Bu araçlara sahip olmak artık bir hayal değil! Bu modelleri alan kişiler genellikle yatırım aracı olarak alım yapmaktadırlar. Her geçen gün sıfır araba fiyatında artışlar olmaktadır. Ancak şu an için en avantajlı sıfır araba İ10 modeli gibi görünüyor. Tüm araç modelleri arasında en az zam alan model olan i10 sadece fiyatı ile değil performansı ile de şaşırtmakta. Öte yandan bu araçların ful paketi ile eksik paketler arasında ki fiyat farkı ise sadece 70 bin TL. 


KAYNAK: ilan365.net