Birkaç otomobil markası, dev indirime imzasını attı. 124 bin TL'yi bulan fiyat düşüşünü değerlendirenler kazançlı çıkıyor. Hyundai ve Honda araçlarında ertelemeli şekilde ödeme yöntemi de bulunuyor. 0,99 faiz ile sıfır araç bakınanlar işte fırsat...

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Hyundai ve Honda önemli bir kampanyaya imza attı. 0,99 faiz ile dilediğiniz aracı alabileceksiniz. Üstelik taksit seçenekleri de geniş tutuldu. 120 bin TL'lik araç indiriminden faydalanmak için bu şartları inceleyin.  

Otomobil Fiyatları Ekim Ayında Düştü

Toyota, Corolla Sedan modelini Ekim ayında büyük bir indirimle 1 milyon 2 bin 800 TL fiyatla sunarken, ödeme kolaylığı olarak 12 ay vadesiz kredi seçeneğini de sunuyor. Hyundai'nin C-SUV modeline Ekim'de özel fiyat! Ayrıca Bayon modelinde de büyük indirimler var. Renault, otomatik vitesli Taliant, Clio ve Megane Sedan Joy modelleri için cazip fiyatlarla dikkat çekerken, Megane E-Tech modeli de 1 milyon 499 bin TL ile raflarda yerini alıyor.

hyundai2otomobil

124.900 TL'lik Dev İndirim!

Opel, Astra serisinde manuel vitesli model için uygun kredi fırsatı sunarken, otomatik modelde 124 bin 900 TL'lik muhteşem bir indirimle geliyor. Citroen, C3 modeli için özel kredi oranı sunarken, Peugeot tüm modellerinde cazip faiz ve takas avantajları ile öne çıkıyor. Honda'nın Civic Sedan Executive+ modelinde hem faizsiz kredi hem de takas desteği bulunuyor. Nissan, Cumhuriyet'in 100. yılını Qashqai hafif hibrit modeli için özel kredi kampanyasıyla kutluyor.

Faizsiz Kredili Araç Veriliyor

Jeep Renegade, showroom indirimi ve faizsiz kredi fırsatıyla cazip bir seçenek olurken, Compass modeli de aynı kredi avantajıyla sunuluyor. Suzuki'nin Ekim ayı fırsatları Swift Hibrit modeline de yansıyor. MG'nin HS modeli için kredi ve takas kampanyası dikkat çekiyor. Volkswagen ise California ve Grand California modelleri için farklı fiyat seçenekleri ve ekstra renk seçenekleri için belirli fiyat farklarıyla geliyor.