IBAN hesabınıza 13.750 TL para yatıyor. Bu hafta içinde başvuru yapan paraları alır. Son dakika kampanyası ile IBAN numarasına ödeme alacak vatandaşlar anında netice alıyor. Detaylar...

IBAN hesabınıza 13.750 TL para yatıyor. Bu hafta içinde başvuru yapan paraları alır. Son dakika kampanyası ile IBAN numarasına ödeme alacak vatandaşlar anında netice alıyor. 3 dakika içerisinde kredi sonucu onlara iletiliyor. IBAN numarası bağlamında 13750 TL ödeme alacak olan vatandaşlar doğrultusunda kampanya startı veren İNG Bank ve TEB Bank son dakika olarak kendi resmi internet siteleri üzerinden bu kampanyalar ile ilgili veriler yayınladı.  Nakit ihtiyacınızın olması halinde tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Bank ve TEB Bank bağlamında başvurularını gerçekleştirerek, hesapları üzerinden prosedür yaparak, anında kredi onayı alabilecek. 

İNG BANK bağlamında 13.750 TL nakit ödeme müracaatı en basit şekilde nasıl yapılır?

İNG BANK tüketici kredisi müraacatı sonrasında vatandaşlar kendi cep telefonları üzerinden SMS yani mesaj atabilirler. Eğer bunu yapmak istemezlerse banka şubelerine giderek bizzat başvuru imkanına sahip olmaktadırlar.  Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, İNG BANK, sizlere 2 dakika içinde kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğunu anında sizlerde göreceksiniz. 

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak ve alacak olan vatandaşlar İNG BANK bağlamında SMS ile müracaat gerçekleştirmek yapmak istiyorsa eğer 2205 numarasına mesaj atmaları yeterlidir. Yapılacak olan bu müracaatlar ardından banka 3 dakika içinde size sonucunu verecek, onaylanan tutarı en yakın İNG BANK şubesinden ya da banka hesaplarınız varsa, İNG BANK programı üzerinden kendi hesaplarınıza yatıra bileceksiniz. 13.750 TL kredi onayı alan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturabilmektedir.

TEB BANK üzerinden kredi nasıl alınır?

TEB BANK bağlamında nakit başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bankadan SMS atarak ya da mobil programlamayı kullanarak prosedür yapabiliyor. 

TEB BANK, resmi internet sitesi üzerinden ya da TEB BANK müşteri hizmetleri numarası bağlamında da gerçekleştireceğiniz başvurularda süratli bir şekilde kredi neticesi alabileceksiniz. 

Nakit ihtiyacınızın olması halinde prosedür yapacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredilerini istedikleri vakit kullanabilecektir. TEB BANK, tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara SMS ile kredi onayı almaları halinde en yakın banka şubesi üzerinden kredi hesaba yatırabilir. 
 


 

Cumhurbaşkanının Onayıyla Türkiye'de Nakit Ödeme: Denizbank, Akbank ve Finansbank İş Birliğiyle Ödemelerde 3 Ay Erteleme Cumhurbaşkanının Onayıyla Türkiye'de Nakit Ödeme: Denizbank, Akbank ve Finansbank İş Birliğiyle Ödemelerde 3 Ay Erteleme