IBAN numaranıza veya Hesap numaranıza 10'dan sonra 50.000 TL Ödeme yatacağı haberi geldi!

Iban numaranızı veya hesap numaranızı yapacağınız başvurular sonrasında sizlerde hızlı bir şekilde 50000 TL'ye kadar kredi imkanından bugün itibariyle başvurunuzu gerçekleştirerek katılabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu nakit kredi kampanyasında, Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden yapılacak olan bu kampanyalarda, kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi onayı alıp almadığınızı hemen görebilecek ve onaylanan bu kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin hesapları olması durumunda hemen kendi banka hesaplarına internet bankacılığı uygulamasını kullanarak ödemeleri gerçekleştirebilmektedir. 

Başvurular nasıl yapılır?

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru yapmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde yapabilmektedirler. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde ödenecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için aynı gün içinde hesaplarına ödemeler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. 

Akbank üzerinden ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda banka üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Yapı Kredi Bankası üzerinden de kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri sizlere söyleyeceklerdir. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak için bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına bu mesajı gönderin.