IBAN numaranızı kontrol edin: 9-10-11 Mart Ödeme Yapılacak!

IBAN numarasını kontrol ederek ödeme alacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirileceği yeni bir kampanya açıklandı. IBAN numarasını kontrol ederek başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından verilen bu Kredi kampanyasında 50.000 TL kredi ödemesi hemen alabiliyorsunuz. 50.000 TL kredi kullanmak için 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 50 bin TL ihtiyaç kredisi banka politikalarına uygun olan ve banka kredi notu yüksek olan tüm vatandaşları verilmektedir.

Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankalar üzerinden kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler ve nakit kredi kullanmaları durumunda da işlemlerini yaparak hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilmektedirler. Kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi ödemesi de vermektedir. sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44-25 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm bireysel müşteriler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler ve nakit kredi başvurusunu bu şekilde de yapabilmektedirler. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu SMS ile ve bankanın müşterisi olan kişilere mobil uygulamalar üzerinden de verilmektedir.