IBAN numarasına "Yarın Sabah" Ödeme! En Düşük Limit 5 bin TL olacak! Hemen başvurun!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere, yarın sabah itibariyle 5000 TL ve üzerinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecek.

Banka hesap numarası veya iban numarası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte verilecek olan bu kredilere katılmak isteyen vatandaşlara bankalar, şartlar dahilinde kredi ödemeleri yapmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru sonrasında Aralık ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi verecek.

Milyonlarca emekliye az önce flaş duyuru geldi! 17-18-19-25-26-27 Ağustos’ta ek ödemeler hesaplara yatacak Milyonlarca emekliye az önce flaş duyuru geldi! 17-18-19-25-26-27 Ağustos’ta ek ödemeler hesaplara yatacak

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusunda bulunmak için ne yapmak gerekiyor?

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kendi iban numaralarına kredi almak istiyorlarsa, Yapı Kredi Bankası hesabı müşterisi olması gerekiyor. 

Banka müşterisi olan kişiler hemen internet bankacılığı şifresi alarak banka şubelerine gitmeden de Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden bu kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanya katılmak için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi ödemeleri, sizlere hızlı bir şekilde verilerek hemen aynı gün içinde ne kadar kredi onayı alacağınızı da görebilirsiniz.