İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilimsel Danışma Kurulu, Perşembe gününden itibaren geçerli olacak yeni coronavirüs tedbirlerini açıkladı. Başkan Ekrem İmamoğlu'nun onayı ile birlikte alınan bu kararların yanında hükümetin bugün kabine toplantısı ge

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilimsel Danışma Kurulu, Perşembe gününden itibaren geçerli olacak yeni coronavirüs tedbirlerini açıkladı. Başkan Ekrem İmamoğlu'nun onayı ile birlikte alınan bu kararların yanında hükümetin bugün kabine toplantısı gerçekleştirecek olduğu ve hükümet kanadından da tam kapanma gibi yasakların gelebilecek olduğu belirtiliyor.

İBB'nin açıklamasına göre, yüz yüze eğitime başlaması planlanan İSMEK kurslarının açılışı ileri bir tarihe ertelenmesi, İBB'ye ait kültür merkezlerinin kapalı kalması kararının devam etmesi, tüm müzelerin yanı sıra SPOR AŞ'nin işlettiği İBB spor tesislerinin Perşembe gününden itibaren kapatılması kararları açıklandı.

Bugün AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında bakanlar toplanacak ve bakanlar tarafından mevcut gidişat ile ilgili değerlendirmeler sonucunda yeni önlemler alınabileceği belirtiliyor.