İbrahim Tatlıses'in sunumu ile Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show programının yayın günü değişti. Programı yakından takip edenler İbo Show hangi günler yayınlanıyor sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki, İbo Show bugün ne? İbo Show yeni bölüm ne zaman? İbo Show'un bu haftaki konukları kimler?

İbrahim Tatlıses, geçirdiği zor günlerin ardından yeniden Star TV ekranlarında kendi adını taşıyan Show programı ile izleyici karşısına çıkmaya başladı. Herhalde Star TV'de ekrana gelen İbo Show programı birbirinden ünlü şarkıcının da ekranlara taşımaya devam ediyor. Ancak İbo Show programının yayın günü değişti. Peki, İbo Show hangi günler yayınlanıyor? İbo Show bugün mü? İbo Show'un bu haftaki konuk sanatçıları kimler?

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

İbo Show hangi günler yayınlanıyor?

İbrahim Tatlıses'in Star TV'de sunduğu İbo Show programının yayın günü değişti. Her hafta pazar Akşamları ekrana gelen İbo Show artık Çarşamba gününe alındı. İbo Show bugün saat 20.00'de izleyici ile buluşacak. Yine birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı program adeta bir müzik ziyafeti yaşatacak.

ibo-show-hangi-gunler-yayinlaniyor-ibo-showun-bu-haftaki-konuklari-kim-2

23 Mart İbo Show'un bu haftaki konukları kimler?

İbo Show'un yeni bölümü İbrahim Tatlıses'in sunumu ile 23 Mart 2022 çarşamba akşamı ekrana gelecek. Bu hafta İbrahim Tatlıses'in konukları Latif Doğan, Mahmut Tuncer, Uğur Karakuş, Yağız, Ceylan olacak.