9 yıl aradan sonra ekranlara gelen İbo Show bu haftaki konukları yine gündem yaratacak. Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan İbo Show 27 Şubat 2021 cumartesi konukları kim? İbo Show bugün konuklar kim? İbo Show bu haftaki konukları kim? 27 Şubat cumartesi Star TV

Silahlı saldırı sonucu vurulması ile kranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses 9 yıl aradan sonra İbo Show yeniden Star TV ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kaldığı yerden aynı ilgi ile takip edilen İbo Show bu haftanın ünlü konukları kim merak edildi.

Silahlı saldırı sonucu elini kullanılmayan İbrahim Tatlıses iyileşmiş 9 yıl aradan sonra ekranlara geri dönmüştü. İbo Show ilk günkü gibi heyecanla takip edilmişti. Pek çok ünlü isim İbo Show ilk bölüm programına konuk olmuştu.

Her hafta İbo Show'un konukları merak edilmeye devam ediyor. Cumartesi akşamları izleyicileri hem müzik hem sohbet ziyafeti sunan İbo Show 27 Şubat konukları açıklandı.

BU HAFTA ÜNLÜ KONUKLAR KİM?

Star TV ekranlarında bu akşam seyirciyle buluşacak olan İbo Show programının konukları açıklandı.

İbo Show'da bu hafta ünlü türkücüler Sevcan Orhan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün yanı sıra bir dönem fırtına gibi esen Davut Güloğlu ve Mümin Sarıkaya yer alacak.

İbo Show'da bu akşam Safiye Soyman ve Faik Öztürk rüzgarı esecek. Eğlenceli ikilinin muhabbetleri merakla bekleniyor.

İbo Show'da bu akşam ayrıca Sevcan Orhan, Davut Güloğlu ve Mümin Sarıkaya ekran başındakilere müzik ziyafeti sunacak.