Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan İbo Show yıllar sonra ekranlara geri dönüyor. Bir dönemin en çok izlenen eğlence programlarından olan İbo Show, sürpriz konuklarıyla kaldığı yerden yayınlanacak.

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları
Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan İbo Show yıllar sonra ekranlara geri dönüyor. Bir dönemin en çok izlenen eğlence programlarından olan İbo Show, sürpriz konuklarıyla kaldığı yerden yayınlanacak. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı görüceye çıkan İbo Show'un yayın tarihi de belli oldu. Peki İbo Show ne zaman başlayacak? İbo Show ilk konukları kimler? İşte detaylar...

İbrahim Tatlıses'in yayınlandığı dönemlere damgasını vuran programı İbo Show, yeniden ekranlara dönüyor. 'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses'in 1993 yılından 2011 yılına kadar aralıksız olarak hazırlayıp, sunduğu İbo Show; 9 yıllık aranın ardından yeniden Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı yayınlanan İbo Show'un yayın tarihi belli oldu.

İbo Show ne zaman başlayacak?

İbo Show' ile ekranlara dönmeye hazırlanan İbrahim Tatlıses'in programın detayları da belli olmaya başladı. Star ekranlarında yayınlanması beklenen İbo Show’da her hafta yeni konuklar ağırlanacak.Çekimleri tüm hızıyla devam eden İbo Show, 31 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00'da Star ekranlarında olacak.

İbo Show ilk konukları kimler?

İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Deniz Seki ve Kutsi de bu çok özel programın ilk bölümünde yerini alıyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, seyirciyi yıllar önceye götürüyor ve daha önce hiç kimsenin konuşmadığını konuşuyor. “O gece neler yaşandı?, En çok neyi özledi?, Cano’ya ilk sözleri ne oldu?, Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?” gibi daha bir çok sorunun cevabını bulacağınız bu tarihi program, geçmişin izini sürerek kapanan perdeyi yeniden açacak.