Tam dokuz yıl sonra Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan İbo Show 30 Aralık Cuma akşamı 11. bölümüyle ekranlara geldi.

Tam dokuz yıl sonra Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan İbo Show 30 Aralık Cuma akşamı 11. bölümüyle ekranlara geldi. İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu üstlendiği programa bu hafta Bülent Serttaş, Muazzez Ersoy, Ali Sunal ve Doğa Rutkay konuk oldu. Bir ara stüdyoya gelen oryantal Didem'in kıvrak dansları da bir hayli konuşuldu. Ancak Didem dans ederken, Bülent Serttaş'ın hep başka yere bakması dikkatlerden kaçmadı. Hal böyle olunca Bülent Serttaş sosyal medyada gündem oldu. Peki Bülent Serttaş ile Didem arasında ne oldu? İşte detaylar...

Bülent Serttaş ile Didem arasında ne oldu?


Her cumartesi akşamı Star ekranlarında izleyici karşısına çıkan İbo Show 30 Ocak 2021 akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Zaman zaman kahkahalı bazen de duygusal anların yaşandığı İbo Show'un stüdyosunda bir dönem programda dans eden oryantal Didem de geldi. İbrahim Tatlıses'e sürpriz yapan Didem, kıvrak danslarıyla herkesi mest etti. Muazzez Ersoy, Ali Sunal ve Doğa Rutkay da ünlü oryantalin dansını hayranlıkla isterken Bülent Serttaş'ın Didem'e bakmamak için harcadığı çaba izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.


İbo Show konuğu Bülent Serttaş sosyal medyayı salladı!


Ünlü türkücü Bülent Serttaş'ın bu tavrı Twitter'da gündem oldu. Kısa sürede adına hashtag açılan Serttaş'a yorum yağdı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı Serttaş için "Bu Ne çabadır Arkadaş", "Önünde Didem dans eder ama asla dönüp bakmaz, kaldı mı böyle erkek helal be Bülent Serttaş", " Arkadaş hayata karşı duruşum benimde Bülent abimiz gibidir. Tartışmaya kapalı bu konu", "Bülent serttaş adamlığı diye bir şey var bi kez kafasını çevirip bakmadı" gibi yorumlar yaptı. İşte onlardan bazıları...


Bülent Serttaş kimdir? Evli mi


18 Kasım 1965 yılında Elazığ Keban'da dünyaya gelmiştir. 1983 yılından itibaren çeşitli mekanlarda sahneye almaya başlayarak müzik yapmaya başladı. Adana'da bir gazino da şarkı söylerken Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedildi. İlk albümü Delikanlı yayınlandı. 1997 yılında piyasaya çıkan Aşığım Yanmışım albümüyle popülerliğini arttırmıştır.

Türkücülüğün yanı sıra 2010 yılında vizyona giren Çakallarla Dans ve 2012 yılında vizyona giren Patlak Sokaklar: Gerzomat filmlerinde rol almıştır.

Bülent Serttaş, Selvi Serttaş ile 2002 yılından beri evli ve 3 çocuk babasıdır.