İbo Show'dan üzücü haber geldi! İbrahim Tatlıses yıkıldı! Sebebi evlilik mi!

İbo Show'dan kötü haber geldi. İbrahim Tatlıses'in sevilen programı İbo Show yeni bölüm yine yayınlanmıyor. Tam bayram havası bayram programı İbo Show kötü haber geldi. İbrahim Tatlıses'in..

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 22:08 14.05.2021 - 22:44 Berkay Keskin

İbo Show'dan kötü haber geldi. İbrahim Tatlıses'in sevilen programı İbo Show yeni bölüm yine yayınlanmıyor. Tam bayram havası bayram programı İbo Show kötü haber geldi. İbrahim Tatlıses'in oldukça üzgün olduğu bildirildi.

İbo Show yayınlanmıyor!

Star TV sevilen programı İbo Show'dan kötü haber geldi. İbo Show yeni bölümü yine yayınlanmıyor. Elde bir çok stok programı olmasına rağmen geçtiğimiz hafta yayınlanmayan İbo Show bayramda da yok. İbo Show neden yayınlanmıyor, İbo Show bitti mi sizler için araştırdık!

İbrahim Tatlıses üzgün!

İbo Show yayınlanmama sebebi henüz net bilinmiyor. Ancak İbrahim Tatlıses'in oldukça üzgün olduğu öğrenildi. İbo Show tamamen yayından kaldırılma ihtimali de bulunuyor. Poll Production sahibi Polat Yağcı tarafından ekranlara gelen İbo Show bayramda yayınlanmayacaksa ne zaman yayınlanacak sorusu akıllara geliyor.

İbrahim Tatlıses ve hayranları cevap bekliyor!

Şu ana kadar önden 4 bölüm daha çekilen İbo Show 15 mayıs tarihinde yayınlanmayacak. Bayramda televizyonda sadece eğlence programları olurdu. Bayramın son günü İbo Show yeni bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyordu ancak İbrahim Tatlıses benim de haberim yok diyerek üzgün olduğu bildiriliyor.

Evlendim açıklaması sonu mu oldu?

İbrahim Tatlıses'in kendisinden yaşça küçük biriyle evlendiği bilgisi son yayınlanan bölümde açıklaması sonrası akıllara tepkiler geldi. Sosyal medya tepkisi nedeniyle İbo Show tamamen yayından kaldırılması söz konusu olduğu öğrenildi.

Mehmet ali geri dönüyor!

Star TV için Çarkıfelek dönemi başlıyor. Mehmet ali Erbil sunumuyla Çarkıfelek yazın ekranlarda olacak ve alan kanal Star TV oldu. MAli dönmesiyle birlikte İbrahim Tatlıses'ten kanalın vazgeçme ihtimali bulunuyor. Ayrıca Şarkılar Bizi Söyler ve Volkan Konak gibi yapımların da başlaması müzik programların artması İbo Show bitirme kararında etkili olabileceği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@