İbo Show'un arka planında yaşananlar duyanları gözyaşlarına boğdu !

Sonunda beklenen program (14 Kasım) bu akşam izleyicisi ile buluşuyor. İbrahim Tatlıses'in sunumuyla İbo Show kaldığı yerden devam ediyor.

Gündem 14.11.2020 - 15:21 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Sonunda beklenen program (14 Kasım) bu akşam izleyicisi ile buluşuyor. İbrahim Tatlıses'in sunumuyla İbo Show kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonu 31 Ekim 2020'de başlayacak olan program İzmir depreminde yaşanan acı sonucunda 2 hafta ertelendi. 14 Kasım 2020'de yani bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda sizlerle buluşacak. İbo Show hakkında merak edilen pek çok soru var. En merak edilenlerden biri, İbrahim Tatlıses yeniden şarkı söyleyebilecek mi ? Bir diğeri de İbo Show ilk bölüm konukları kimler ?

İbo Show ilk bölümünde yıllardır herkesin merakla beklediği çoğu soruya yanıt verdi. "O gece neler yaşandı? Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?, Vurulduğu geceyi hatırlıyor mu ? Cano'ya ilk ne söyledi" gibi pek çok cevapsız soruya cevap verecek.İbo Show ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak ?

Bu akşam (14 Kasım Cumartesi) ekranlara gelecek olan İbo Show, Star Tv ekranlarında yayınlanacak.İbo Show'un ilk bölüm konukları kimler olacak ?

İbo Show'un ilk bölüm konuları; Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş olacak.İbrahim Tatlıses şarkı söyleyebilecek mi ?

Bu soru ile ilgili duygusal bir açıklama yapan Tatlıses'in yeniden şarkı söyleyip söyleyemeyeceğini duygusal sözlerle açıkladı:  "Söylüyor muyum? Söylüyorum. Ama biraz ses tembelleşti ya onu çalıştırmaya başladım. İşleyen demir pas tutmaz ya bu pas tutmuş. Çünkü istediğim nameleri yapamıyorum. İnsanların beklediği nameleri yapamam. Ebru Gündeş bana dedi ki; İbrahim Bey, çalıştıracaksın. Niye dedim. Dedi ki benim o iş başıma geldikten sonra şarkı söylemeye çalışıp okuyorsam, okuyorum, okuyorum… Öyle öyle çalıştıra çalıştıra yerine geldi sesim. Baktım ona hakikaten doğru söylüyor" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@