TV8'in Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrilan İbrahim Çelikkol ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisine dahil oldu.

Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bu sene ardı ardına başrol oyuncular veda etmişti. Son olarak sezon finalinde Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünal diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Dizde bu sene önce Vahide Perçin arından da Uğur Güneş, Esra Dermancıoğlu, Melike İpek Yalova ve son olarak da Murat Ünalmış diziden ayrıldı. Dizi bu sene her hafta sette başrol oyuncularının birbirleri ile tartıştığı haberleri ile gündeme geliyordu. Hatta bu tartışmalardan ve gergin ortamdan bıktığı gerekçisiyle diziye Sevda karakteri ile dahil olan Nazan Kesal'da diziye girdiği gibi çıkmıştı.

YENİ PARTNER ÇELİKKOL!

Dizi de Demir Yaman karakterinin yarattığı boşluğu doldurması için yeni sezonda İbrahim Çelikkol ile anlaşıldı!

İbrahim Çelikkol teklifi kabul etmesi durumunda Züleyha karakterini canlandıran dizisinin başrolü Hilal Altinbilek ile partner olacak.

Hilal Altbilek daha önce dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ile aşk yaşamaya başlamış ve daha ayrıldıktan sonra Güneş dizide yer almak istemeyerek diziden ayrılmıştı. Son olarak ise dizinin Demir'i Murat Ünalmış ile de Altinbilek'in aşk dedikoduları çıkmış daha sonra ise ikilinin kavga ettiği ortaya çıkmıştı. Bu kavga sonrası da Ünalmış dizisinin Fekeli'si Kerem Alışık ile de kavga edince diziden ayrılma kararı almıştı. Bakalım İbrahim Çelikkol bu tartışmaları ile ünlü set ortamında ne kadar süre durabilecek?

İbrahim Çelikkol ayrıca dijital platformda yayınlanacak Kuş Uçuşu dizisinde Birce Akalay ile başrolü paylaşacak. Bu sene kimi oyuncular hem dijital platformda hem de ekranlarda yer almayı tercih ederken, kimileri de sadece dijital platformu tervih etti. İbrahim Çelikkol'da bu seneyi dolu ndolu çalışmaktan yana seçmiş görünüyor.