Twitter'da İbrahim Karagül attığı tweet ile tepki görünce tweetini sildi! Karagül'ün CHP'yi hedef gösterdiği tweete dair dava açılacağı iddia ediliyor!

İbrahim Karagül sosyal medya sitesi Twitter'da attığı tweet ile tepkilerin odağında yer aldı. İbrahim Karagül attığı tweette "Chp orman yangınlarında PKK ile birlikte hareket etti" dedi!

İbrahim Karagül attığı tweet ile halkı kin ve nefrete sevk ederek provakasyon yapmaya çalıştığı söylenerek tepki gördü. İbrahim Karagül daha sonra attığı tweeti sildi.

İşte o silinen tweet;

E7uY9nRWQAMAnEY

İBRAHİM KARAGÜL KİMDİR?

1969 yılında Trabzon'un Şalpazarı ilçesine bağlı Sinlice köyünde doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır?

1995 yılında Yeni Şafak gazetesinde çalışmaya başladı. İbrahim Karagül, Yenişafak gazetesinde Dış Haberler Editörlüğü ve Uluslararası İlişkiler alanında köşe yazıları yazdı.

2011 yılında TVNET televizyonunun genel yayın yönetmenliğine getirildi. 2012 - 2021 döneminde Yeni Şafak'ın genel yayın yönetmenliği yaptı.