Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan İbrahim Tatlıses yine konuyu Hülya Avşar'a çekerek gündem oldu.

''Kadınlar matinesi'' konsepti ile Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alan İbrahim Tatlıses canlı performansıyla ve şarkılarının neredeyse  tamamını ayakta söylemesi ile dikkat çekti.

Tatlıses'i Kadınlar Matinesi serisinin ikinci gününde eski eşi Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada’da yalnız bırakmazken babasını en önden hayran hayran izleyen Elif Ada, Tatlıses’in kendisini  sahneye çağırması üzerine utanınca Tatlıses'in ikna etmek için “Gel para vereceğim gel. 100 lira vereceğim, 200... 300... Yok mu artıran?” sözleri gülüşmelere neden oldu.

İbrahim Tatlıses'in “Bir Kulunu Çok Sevdim, Haydi Söyle, Bebeğim” gibi klasikleriyle imza attığı konserinde “Hülya” şarkısını da unutmadan sevenleriyle  birlikte söyledi.

Magazin " Fuhuş Yüzüğü" Sözü İle Sallandı! "Para için fuhuş yüzüğü takmadım" Sözleri Sonrası Gözler Kimler Çevrildi? Magazin " Fuhuş Yüzüğü" Sözü İle Sallandı! "Para için fuhuş yüzüğü takmadım" Sözleri Sonrası Gözler Kimler Çevrildi?

Ancak şarkısını bitirdikten sonra “Hülya beni haftada beş gün arıyor. Aramasana bıktım diyorum. ‘Dostum değil misin ararım’ diyor. Hülya böyledir, Hülya candır, Hülya tektir, Hülya yardır, Hülya değerdir” sözleri magazinde de hem konseri hem de Hülya Avşar' ile Tatlıses'i yine gündem yaptı.

İbrahim Tatlıses Hülya Avşar'a seslendi: Aramasana bıktım diyorum! - Magazin Haberleri