Kanal D'de müzik şöleni başlıyor. Sibel Can ve Hakan Altun, Kanal D ekranlarında yayınlanacak Şarkılar Bizi Söyler programı ile seyircilere müzik ziyafeti ve hoş sohbet yaşatmaya geliyor.

ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek
Kanal D'de müzik şöleni başlıyor. Sibel Can ve Hakan Altun, Kanal D ekranlarında yayınlanacak Şarkılar Bizi Söyler programı ile seyircilere müzik ziyafeti ve hoş sohbet yaşatmaya geliyor. Yıllar sonra başlayan İbo Show'a rakip olan ikiliye İbrahim Tatlıses ne tepki verdi? Sosyal medya da nasıl karşılandı? İşte magazin gündemi

Sibel Can ve Hakan Altun Perşembe günleri Kanal D ekranlarında yeni programlarına başlıyor. Sibel Can ve Hakan Altun'a Hüsnü Şenlendirici'nin de eşlik edeceği program İbo Show'a rakip olarak geliyor. Uzun yıllar sonra İbo Show programına Star Tv'de yeniden başlayan İbrahim Tatlıses meslektaşlarının yeni programı için neler dedi?

Kanal D ekranlarında Şubat 25 Şubat Perşembe günü yepyeni bir program başlıyor. Ünlü şarkıcı Sibel Can, Hakan Altun ve klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin yer aldığı Şarkılar Bizi Söyler programı her Perşembe günü ekranlara gelecek.

Müzik şöleninin yaşanacağı programa ünlü konuklar eşlik edecek. Peki Şarkılar Bizi Söyler programı İbo Show'a rakip olabilecek mi?

Yıllar sonra yeniden sevenleri ile buluşan İbrahim Tatlıses, İbo Show'un ilk bölümlerine beklenmedik ünlü isimleri almıştı. Okan Bayülgen'den Cem Yılmaz'a Gonca Vuslateri'ne kadar ünlü isimler, İbrahim Tatlıses'i yıllar sonra yalnız bırakmadı. Şimdi ise İbo Show'a rakip geldi.

Kanal D, Perşembe akşamları ekrana Sibel Can, Hakan Altun ve klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin yer aldığı Şarkılar Bizi Söyler programını getirmeye hazırlanıyor. Tanıtımları dönen programın İbo Show karşısında nasıl bir başarı sergileyeceği merak ediliyor.

İBRAHİM TATLISES NELER DEDİ?

İbrahim Tatlıses'in Sibel Can ve Hakan Altun'aun yeni programa başlamasına dair manidar bir yorum yaptığı öğrenildi. 9 yıl sonra yayınlanan İbo Show'un ilk bölüm konuğu olan Sibel Can'a İbrahim Tatlıses, ünlü şarkıcının yeni programını desteklese de ufaktan sitem etti. Tatlıses'e yakın bir kaynak ünlü türkücünün "İbo Show'u yeniden yapmasaydık hangi kanal program yaptırırdı onlara? Zamanları geçti ama biz daha ölmedik de hatırlayan çıkıyor" dediği öğrenildi.