İlk bölümü 23 Haziran Perşembe akşamı ATV ekranında yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi şaşırttı...

İlk bölümü  23 Haziran Perşembe akşamı ATV ekranında yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi, yaz döneminin dram dizisi olma özelliğini taşıyor. İçimizdeki Ateş, hem başarılı genç oyuncu kadrosu ile hem de konusu ile ilgi çekmişti. Diğer yaz dizilerine kıyasla dram içeren bir hukuk dizisidir. Dizinin ilk bölümünden önce yayınlanan fragmanlar ile de ilgi çekmişti. Ancak dizinin ilk bölüm reytingleri şaşkınlık yarattı. İçimizdeki Ateş dizisinin ilk bölümü, beklentilerin aksine düşük reyting elde etti.

Reyting sıralamasında AB’de sekizinci olurken, ABC1’de ise dokuzunculuk elde etti. Fakat dizi yayınlanmadan önce beklentiler bu şekilde değildi. Çünkü İçimizdeki Ateş dizisinde dikkat çeken genç oyuncu kadrosu bulunuyordu. Ayrıca dizinin hikayesi fragmanlarda güzel tanıtılmıştı. İçimizdeki Ateş, sosyal medyada olumlu yorumlar alsa da reyting sıralamasında beklentileri karşılamadı. Her hafta perşembe akşamları ekranlara gelecek İçimizdeki Ateş dizisinin reyting sonuçlarının yükselmesi umut ediliyor.

İçimizdeki Ateş Dizisi

Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı! Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı!

İçimizdeki Ateş' yanmaya başlayacak
İçimizdeki Ateş, ilk bölümü 23 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Murat Onbul'un üstlenmiş ve senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz’ün kaleme almıştır. Dizinin başrollerinde Burak Sevinç, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Ceren Benderlioğlu ve Gizem Arıkan yer almaktadır. Dizinin konusunu ise staj yapan hukuk fakültesi mezunları oluşturur.

Yeni mezun olmuş genç avukat adayları Mert, Bahar, Hale ve Ege oldukça zorlayan elemelerden geçerek Ünlü Avukat Doğan Yener ve eşi Tülin Tan'ın yanında staja başlarlar. Ancak staj yaptıkları süre boyunca başlarını belaya sokmamaları gerekir. Fakat yaşadıkları hayatlar bunu gerçekleştirmelerini engeller. Türlü türlü zorluklarla karşılaşırlar. Bu zorluklar karşısında da akıl hocalıklarını Tülin ve Doğan yapacaktır. Hedeflerine ulaşmaları için gereken destekleri verecektir. İçimizdeki Ateş, her hafta perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

İçimizdeki Ateş Dizisi Karakterleri

First Look: 'İçimizdeki Ateş' on ATV! | Turkish TV News - Dizilah
İçimizdeki Ateş dizisinin avukatlarından Doğan Yener, Burak Sevinç tarafından canlandırılır. Doğan, oldukça zeki, kararlı ve idealist bir avukattır. Hata ve yalan kabul etmeyen Doğan Yener, adalet güdüsüyle eşitlikçiliği savunur. Lider ruha sahiptir. Adalet ve hukuk peşindedir. Doğan'ın eşi Tülin Tan'ı ise Ceren Benderlioğlu oynar. Tülin, güvenilir ve güçlü bir avukattır. Güven onun için çok önemlidir. Güvendiği herkesle yoluna devam edebilir.

Adalet için savaşır. Eşi Doğan, Tülin için çok önemlidir. Çünkü hayatı Doğan ile öğrenmiştir. Her zorluğu onunla aşmış ve en önemlisi aşkı onunla öğrenmiştir. Stajyer avukatlardan ilki Hale Vural'dır. İpek Filiz Yazıcı'nın üstlendiği Hale, 23 yaşında rekabetçi bir avukat adayıdır. Hızlı düşünür ve pratiktir. Gençliğinin verdiği cesaretle pek çok zorluğa göğüs germiştir. Sınırlardan ve baskılardan nefret eder. Atakan Hosgören'in oynadığı Ege Şahin ise işçi ailenin tek çocuğudur. Çok zekidir ve bu yönüyle herkesin dikkatini çeker. Kadınlarla arası iyidir ve ikna yeteneğine sahiptir.

İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve isimleri - İçimizdeki Ateş oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? - Güncel Haberler

Ancak içerisinde çok farklı bir kişiliğe sahiptir. Bahar Sayın isimli diğer stajyer avukatı ise Gizem Arıkan canlandırıyor. Bahar, inatçı, hakkaniyetli, şüpheci, sorun çözücüdür. Ancak onun da iç dünyasında sorunları vardır. Destekleyicisi olmadığı için yalnız büyümüştür. Bu durum onu zayıflatmak yerine güçlendirmiştir. Yaşıtlarına göre daha olgun olmasını sağlamıştır. Son stajyer avukat ise Demirhan Demircioğlu'nun üstlendiği Mert Karaman'dır. Mert, üç çocuklu ailenin en küçük oğludur. Sorumluluk sahibi, adaletli ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. İyi bir gözlemci olmasının yanı sıra güzel bir sese de sahiptir. İdealist biridir. Herkesin isteğine uygun bir yönü vardır.