Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu İçimizdeki Ateş dizisi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından dikkatleri çekti. Dram türündeki dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Detaylar haberimizin içeriğinde…

Senaryosunu Nimet Erdem ve Veli Kaya’nın kaleme aldığı İçimizdeki Ateş dizisi bomba bir hikaye ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli genç isimler yer alıyor. Yaz dizileri arasında yer almaya hazırlanan İçimizdeki Ateş dizisi konusu bakımından oldukça iddialı görünüyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

6_1280x720-2

İçimizdeki Ateş Dizisi Konusu Ne?

Bahar aylarından olduğumuz bu günlerde yaz dizileri için hazırlıklar tüm hızlı ile devam ediyor. Yaz sezonu için şimdiden birçok dizi görücüye çıktı. Dizi severler yaz sezonunun gelmesini dört gözle bekliyor. Yaz dizileri arasında hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından en iddialılar arasında yer almaya hazırlanıyor.

Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte! Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte!

Sevilen diziler arasında yer alan Leyla ile Mecnun, Ulan İstanbul ve Vuslat gibi başarılı projelerde imzası olan ünlü yönetmen Murat Onbul, merakla beklenen İçimizdeki Ateş adlı dizinin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Yaz dizileri arasında yer almaya hazırlanan İçimizdeki Ateş dizisinin senaryosunu da Nimet Erdem ve Veli Kaya kaleme aldı. Dizinin konusu dram türünde olup dört gencin etkileyici hikayesi anlatılıyor. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi için dizi severler sabırsızlıkla bekliyor.

3_1280x720-1

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosunu Nimet Erdem ve Veli Kaya’nın kaleme aldığı İçimizdeki Ateş dizisi dram türünde olup dizi severleri ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor. İddialı bir senaryoya ve oyuncu kadrosuna sahip olan İçimizdeki Ateş dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

ATV ekranlarında dizi severler ile buluşacak olan İçimizdeki Ateş dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fabrika Yapım’ın ATV ekranları için hazırladığı İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncu kadrosunda Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, Gizem Arikan gibi ünlü isimler yer alıyor. Öte taraftan Mert Karaman karakterini ünlü oyuncu Demirhan Demircioğlu canlandıracak.

Senaryosunu Nimet Erdem ve Veli Kaya’nın kaleme aldığı İçimizdeki Ateş dizisi yakın zamanda sete çıkacak ve dizinin Haziran ayında izleyici ile buluşması planlanıyor.