Show Tv'nin yeni dizisi İçimizden Biri ne zaman başlıyor? İçimizden Biri oyuncu kadrosu? İçimizden Biri konusu ne? İçimizden Biri senaristi ve yönetmeni kim? Yabancı Damat özleyenler için geliyor!

Show Tv'nin yeni dizisi İçimizden Biri eğlenceli ikinci tanıtımı da yayınlandı. Televizyonlarda görmekten bıktığımız dram dizilerine karşı eğlenceli sıcak bir dizi geliyor. 

Bir zamanlar son güzel yılların kaliteli dizilerinden Yabancı Damat dizisi gibi bir dizi geliyor. İçimizden Biri dizisi yakında başlıyor. Ekranlarda mafya, Osmanlı, bolca acıtasyonlu şiddet, tecavüz dolu dram dizileriyle iyice doğaya, hayvana tahamülü sevgisi kalmayan, saldırganlaşan, acımasızlaşan bir toplum olmanın etkilerini görüyoruz. Bakalım İçimizden Biri dizisi ne kadar dayanabilecek.

Peki İçimizden Biri oyuncuları kim? İçimizden Biri konusu ne?

İçimizden Biri Oyuncuları 

Behçat Ç Ekranlara Dönüyor! Behçat Ç Ekranlara Dönüyor!

İçimizden Biri dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı genç oyuncu Bora Akkaş ve Özge Yağız'ın yanı sıra önemli oyuncular Mustafa Avkıran, Derya Alabora, Renan Bilek’e; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün yer alıyor.

İçimizden Biri Konusu

İrlandalı Adam ile Türk kızı Havva'nın imkansız aşkı eğlenceli anlara neden olacak. Biri İrlandalı Katolik bir papazın oğlu diğeri geleneklerine oldukça bağlı Hacı bir babanın Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır.

Türk dizi tarihinin unutulmaz komedi yapımlarından Türk - Yunan çekişmesinin anlatıldığı Yabancı Damat dizisine benzer bir dizinin bu zamanlarda çekilmesi alkışı hak ediyor. Bakalım sosyal medya yorumlarına ne kadar dayancak bir dizi gelecek?