İclal Aydın Verdiği Kilolarla İğne İpliğe Döndü! İşte Son Hali!

İclal Aydın aldığı kilolarla gündem olmuştu. Güzel isim şimdi de verdiği kilolarla gündem oldu! İclal Aydın'ın son hali ağızları açık bıraktı.

Magazin 21.05.2021 - 11:54 21.05.2021 - 12:08 Ece Sahan

İclal Aydın geçtiğimiz senelelrde bir televizyon programına katılmış ve aldığı kilolar gözlerden kaçmamıştı. İclal Aydın aldığı kiloları vererek genç kızlara taş çıkardı.

 49 yaşındaki ki İclal Aydın, sıkı bir diyetle iğne ipliğe döndü. İclal Aydın, son paylaştığı fotoğrafta adeta kilo aldı haberlerine yanıt verdi ve genç kızları kıskandırdı.

Son günlerde Erdinç Gülener'e yaşadığı aşkla adından söz ettiren İclal Aydın verdiği kilolarla nispet yaptı. Ünlü ismin son paylaşımına bu sefer de "İğne ipliğe dönmüşsün ne gerek vardı?" yorumları yapıldı.

İclal Aydın yeni romanı "Söylenmemiş Sözler" kitabını 36 beden yeni görünümü ile yaptı.

İclal Aydın daha önce verdiği kilolar ile ilgili olarak "Tanımadığım pek çok insandan 'Şu diyet listende ne var?' sorusunu duyuyorum. Listem hep değişti. Gün içinde bile. Özlem'le sürekli haberleşiyorduk. Her yediğimden sonra bendeki etkisi ne oldu, nasıl oldu değerlendiriyorduk.

Her insanın hakikaten farklı bir ritmi var. Ben mesela fena bir düzen insanıyım. Belirsizlik, dağınıklık ruhuma da bedenime de iyi gelmiyor. Hemen içe kapanmasına, kendini koruma pozisyonuna geçmesine neden oluyor." diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@