İcralık Banka Borcu Olanlara Yeni Kredi Haberi Geldi, 4000 TL ve Üzerinde Anında Onay Veriliyor! Şartları Belli Oldu

İcralık Banka Borcu Olanlara Yeni Kredi Haberi Geldi, 4000 TL ve Üzerinde Anında Onay Veriliyor! Şartları Belli Oldu. İcralık olan ve banka borcu olanlara yeni haberler gelmeye devam ediyor...

Ekonomi 27.06.2021 - 20:35 27.06.2021 - 20:36 Vural Pars

Yeni duyuru yapılan icralık olan kişilerin kredi kampanyası son dakika olarak yayınlandı. Bankalardan dolayı kredi ve kredi kartı borçlarından, icralık olan kişiler, bilindiği gibi bankalardan kara liste, kırmızı kalem listelerine giren müşterilerdir. Bu müşteriler bankalardan kredi onayı alamazlar. Kredi kullanabilmeniz için bankalar, sizlere en az 5 yıl beklemenizi söyleyecektir. İcralık olan borçlarınızı kapattıysanız Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları ile birlikte Garanti Bankası, Burgan Bank Denizbank Finansbank işbankası ve Akbank üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bankalar sadece bu kredileri kullanabilmeniz için icralık olan borçlarınızı kapatmanızı isteyecektir. Borcu yoktur kağıtları ile birlikte banka şubelerine giden kişiler kimlik ve gelir belgesini de yanında götürürlerse en az 4000 TL kredi kullanabilirler. 

Kredi kullanacak olan kişilerin kredi alabilmeleri için sigortalılık durumuna ve çalışma durumlarına bakacaklardır. Ayrıca emekli olan kişiler için bankalar sorgusuz sualsiz kredi verecektir. Emekli olan kişiler, icralık olan borçlarını kapattıktan hemen sonra, kredilerini maaş aldığı bankadan kullanabilirler. Genellikle kamu bankaları bu kredilere evet diyor. 

4000 TL Ve Üzeri İcralık Olan Kişilere Kredi Veren Bankalar

4000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank sizlere düşük faizlerle kredi verecek. Ziraat Bankası kredi başvurusu yaptığınızda banka kredi onayını genel müdürlük tarafından vereceği için 1-3 iş günü içinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

Kamu bankaları üzerinden kredi kullanabilmeniz için banka sizden borcu yoktur kağıtlarını isteyecek ve icra dosyalarının düşmüş olmasını görmek isteyecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra size en yakın Ziraat Bankası Halkbank veya Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusunda kimliğinizde bulunabiliyorsunuz.

Özel bankalarda kampanya yapmaya başladı. 

Özel bankalar üzerinden de en çok kredi kullanılan bankaların başında Denizbank geliyor. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için şubelere giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte borcu yoktur kağıtlarını götürmeniz gerekiyor. Banka 50000 TL'ye kadar müşterilerine kredi imkanı sağlayacaktır, Kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen sizlere sonucu da verilecektir. Özellikle emekli maaşı olan kişiler emekli maaşlarını bankadan almayı taahhüt ederse, yüksek limitli krediler kullanabileceklerdir. 36 ay vadeye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde ilk taksit kredi ödemelerini 3 ay ertelemeli yapabileceksiniz.

Bir diğer özel banka olan Burgan Bank üzerinden de icralık olan borçlarını kapatan kişiler kredi alabiliyorlar. Özellikle ipoteği'niz varsa ve ipotek karşılığında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Burgan Bank şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz. 

kredi-icralik

İcralık olan kişilerin kredi alabilecekleri bir diğer banka iş bankası olmaktadır. İş bankası emekli olan devlet memuru olan ve sigortalı olarak çalışan kişilerin, ipotekli olması durumunda kredi kullandırmaktadır. Size yakın iş bankası şubesine giderek, 100000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabilir ve kredi taksit ödemelerini de istediğiniz gibi ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@