İcralık ve Avukatlık Olanlara 50.000 TL'ye Kadar Kredi Alacakları Zaman Şart Aranmayacak, Bankalar Nakit Ödeme Yapıyor

İcralık ve Avukatlık Olanlara 50.000 TL'ye Kadar Kredi Alacakları Zaman Şart Aranmayacak, Bankalar Nakit Ödeme Yapıyor. Son dakika olarak kredi almakta sıkıntı yaşayanlara yeni bir kampanya geldi.

Ekonomi 28.07.2021 - 10:28 28.07.2021 - 10:28 Vural Pars

Son Dakika: İcralık ve Avukatlık Olanlara 50.000 TL'ye Kadar Kredi Alacakları Zaman Şart Aranmayacak, Bankalar Nakit Ödeme Yapıyor. Son dakika olarak kredi almakta sıkıntı yaşayanlara yeni bir kampanya geldi. Bankalardan icralık ve avukatlık olan kişiler, borçlarını ödedikten sonra hemen kredi kullanabilecek. 

İcralık olan avukatlık olan ve banka sicili kötü olanlara müjde geldi. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Sizlerde eğer daha önce bankalardan dolayı icralık avukatlık olduysanız ve bu sebepten ötürü kara liste müşterisi iseniz, bankalardan 50000 TL'ye kadar kredi başvurusunu, belirli şartlar altında yapabiliyorsunuz. 

Bankalardan kredi kullanmak istediğiniz zaman eğer banka kredi siciliniz kötüyse, maalesef onay alamazsınız. Özellikle kredi notu düşük olan bankalardan, icralık ve avukatlık olan kişilere 50000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde işlem yapamamaktadırlar.

Bankaların verdiği bu Kredi kampanyası daha önce icralık ve avukatlık olmuş borçlarını ödemiş ama henüz hala kredi kullanamayan kişiler içindir. Eğer sizlerde icralık ve avukatlık borçlarınızı kapattıysanız ve elinizde borcu yoktur kağıtları varsa vereceğimiz bankalar üzerinden emekli olmanız veya uzun süredir bir iş yerinde çalışıyor olmanız durumunda kredi kullanabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca devlet memurları olması durumunda da işlem yapabiliyor. Eğer esnafsanız veya yeni bir işe başladıysanız bu bankalara ipotek vererek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Şekerbank 50.000 TL Kredi ödemesine başladı

Şekerbank, icralık olan ve avukatlık olan kişilerin kredi borçları kapandıktan sonra emekli olmaları durumunda 50000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin borçlarını kapattıktan sonra emekli maaşlarında, Şekerbank'a taşımaları gerekiyor. Verilen bu kredilerde yüksek faizlerle işlem yapılmaktadır. 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Her banka 50000 TL icralık olanlara kredi başvurusu yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine kimliğiniz gelir belgeniz ve Ödemiş olduğunuz, borçların borcu yoktur kağıtları ile birlikte gidebilirsiniz. 

Ziraat Bankası 50.000 TL Kredi veriyor

Emekli olan kişiler devlet memuru olan kişiler ve aynı işyerinde bir senedir sigortalı olarak çalışan kişiler, Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Kırmızı kalem veya kara liste borçlarınızı kapattıktan sonra size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunanabilirsiniz. Emekli olan kişilerin maaşlarını Ziraat Bankasına taşımaları şartı vardır. 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde üç ayı ertelemeli, Ziraat Bankası, 50000 TL kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

icralik-ve-avukatlik-olanlara-50000-tlye-kadar-kredi-alacaklari-zaman-sart-aranmayacak-bankalar-1

Denizbank 50.000 TL Kredi duyurusu yaptı

İcralık ve avukatlık borçlarınızı kapattıysanız, Denizbank şubelerine giderek kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer ödediğiniz borçlar ekranlarda hala ödenmemiş olarak gözüküyorsa bankaya bu sefer borcu yoktur kağıtları ile birlikte giderek başvuru yapabiliyorsunuz. Yüksek limitli kredi kullanmak istiyorsanız, Denizbank üzerinden ipotek karşılığı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman 36 ay vade ile ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. İpotek karşılığı kredilerde de banka verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar sizlere kredi verir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@