Son Dakika İdlib'de şehit sayımız 33'e yükseldi. İdlib'de kaç şehit verdik? İdlib şehitleri memleketleri ve isimleri belli oldu mu? İdlib'de şehit olan askerlimizin isimleri ve memleketleri Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklandı mı? Türkiye İdlib Ş

Son Dakika İdlib'de şehit sayımız 33'e yükseldi. İdlib'de kaç şehit verdik? İdlib şehitleri memleketleri ve isimleri belli oldu mu? İdlib'de şehit olan askerlimizin isimleri ve memleketleri Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklandı mı? Türkiye İdlib Şehitlerine ağlıyor.Son Dakika Şehit Sayısı kaç?

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!


Son Dakika Şehit sayısı belli oldu. İdlib'de Türk askerine yapılan hain saldırı sonucu kaç asker şehit düştü haberi belli oldu. Valilikten yapılan son açıklamaya göre İdlib'de 33 Asker şehit oldu. İdlib'de şehit olan askerlerimizin isimleri ve memleketleri belli oldu mu?33 İdlib Şehitlerinin isimleri ve memleketleri ne zaman açıklanacak!Türkiye'yi yasa boğan hain saldırı sonucu 33 kahraman şehidimizin isimleri henüz açıklanmadı. Şehitlerimizin isimleri ve memleketleri önce ailelerine haber verilecek. Tüm askerlerimizin aileleri haber verilir verilmez Milli Savunma Bakanlığı tarafından şehitlerimizin isimleri ve memleketleri duyurulacak.Gün içerisinde Türkiye'de Olağanüstü hareketlilik olacak. NATO, Türkiye'nin isteğiyle acil olarak toplanıyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da açıklama yapması bekleniyor.Şehitlerimizin kimlikleri ve memleketleri belli olmaya başladı!(Şehit Piyade Uzman Onbaşı Turgut Burkay Korkmaz-Antalya/Finike)

(Uzman Çavuş İbrahim Tüzel-Mersin/Erdemli)

(Uzman Onbaşı Ahmet Saygılı-Kahramanmaraş/Türkoğlu)