İdlib'de türk askerine saldırı iddiası. Sosyal medyada Rusya'nın Türk askerine saldırdığı ve 50 şehit 100 yaralı olduğu haberleri gündemden düşmüyor.

İdlib'de türk askerine saldırı iddiası. Sosyal medyada Rusya'nın Türk askerine saldırdığı ve 50 şehit 100 yaralı olduğu haberleri gündemden düşmüyor. Hem video hem ses kayıtları doğru mu? İdlib'de kaç şehit var? İdlib'de gece yarısı çok üzücü haberler gelmeye devam ediyor.SON DAKİKA RESMİ AÇIKLAMA GELDİ! Hatay Valisi Doğan: "İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurları hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 22 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur" İdlib'de ilk olarak açıklanan şehit haberi sonrası şehit sayısı 22'ye yükseldi.27 Şubat 2020 Türk askerlerine saldırı iddiası!Sosyal medyada gündem 27 Şubat 2020 türk askerlerine saldırı iddiası. Tüm hesaplarda dönen İdlib'de hareket halindeki türk konvoylarımız hava saldırısıyla vurulup, İdlib'e konuşlu bir mekanize birliğimizi hava saldırısı ile vurulduğu iddiası. Şehit sayısı 30 ve 50 arasında haber yapan yabancı basınla birlikte, çok sayıda yaralı askerimiz olduğu haberleri var. Şehit ve yaralı askerlerimizle ilgili çeşitli video linkleri, konuşma ses kayıtları yayınlanıyor. Çok yüksek sayıda şehit haberleriyle birlikte Whatsapp'dan da görüntüler gelmeye başladı. Peki Şehit haberleri ne kadar doğru? İdlib'de 50 Şehit 100 yaralımız mı var?TSK Bekleyin!İdlib'de ki haberler ve videoların gerçekliği hakkında kimsede net bir bilgi yok. Çekilen bir videoda Türk Silahlı Kuvvetlerine ait araçlarda patlama ve bir yerde patlama videoları var. Resmi rakamlar Milli Savunma Bakanlığından gelmediği sürece bu haberlere inanmamak gerektiğini tekrardan söyleyelim. Ancak en net ve ayrıntılı açıklama bu gece gelecektir.Şu anda bilgi kaynağı yetersizliği nedeniyle "65 komondonun enkazına giden 51. komondonun 2. taburunun 1. bölüğü yolda giderken konvoyu uçak vuruyor. Şu an kaç şehidimiz ve yaralımız olduğu belli değil" diyerek o bölgede net teyit ettiğimiz bilgi var.Erdoğan Acil toplantı!

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında biraz önce acil bir İDLİB toplantısı gerçekleştiriyor.SON DAKİKA!TÜRK F-16'LARI SURİYE SINIRINDA KALKIŞA GEÇTİ !