Kanal D'nin merakla beklenen yaz dizisi Baht Oyunu'na bomba transferler devam ediyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı diziye son olarak İdris Nebi Taşkan da dahil oldu. İşte dizinin konusu ve oyuncuları..

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli 'nin yapacağı, ARC Film'in yapımını üstlendiği ve Kanal D'de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisine son olarak İdirs Nebi Taşkan da katıldı. Dizi önümüzdeki günlerde ayında sete çıkıyor ve Haziran ayında  yayın hayatına başlıyor!

Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman? Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman?

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.  Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Aslı Sümen gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye İdris Nebi Taşkan da dahil oldu.

İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisinde!

Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel ve Arkadaşlar İyidir gibi dizilerde yer alan yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan'ın Baht Oyunu dizisine dahil olduğu öğrenildi.  Üste üste transferler yapan dizinin kadrosu tamamlanmaya başlandı.

Kanal D ekranlarında izleyicilerle yaz aylarında buluşacak dizinin hazırlıkları da tamamlanarak son aşamaya gelindi. Merakla beklenen romantik komedi türündeki dizi Haziran ayında başlıyor..