İftiracı Rana tutuklansın hasthagi ile Twitterı sollayan bir kadın gündemde. İftiracı rana tutuklansın diy milyonları bulan paylaşım bakalım nasıl sonuçlanacak.

İftiracı Rana tutuklansın hasthagi ile Twitterı sollayan bir kadın gündemde. İftiracı rana tutuklansın diy milyonları bulan paylaşım bakalım nasıl sonuçlanacak. Peki twitter'da tt olan İftiracı Rana kim? Türk polisine attığı iftira ve yalanla gündeme çıkmayı başaran İftiracı Rana kimdir? İftiracı rana olayı nedir? Sosyal medyada çok konuşulan olayın perde arkası tüm yaşanılanlarını araştırdık. 

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!


Maske takmadı ve yediği cezayı hazmedi... Sosyal medya şu sıralar Rana isimli kadınla yatıyor İftiracı Rana il kalkıyor. Maske takmamanın cezasın 900 tl ceza ile ödemeyip çirkeflik yoluna koyulan İftiracı Rana lakaplı kadın, Türk polisimize öyle bir iftira attı ki...Bakalım bu çirki olay nasıl sonuçlanacak? Mevcut pandemi günlerinde maske takmadan yürüyen ve yediği 900 lira para cezası akabinde kendini kaybeden Rana  isimli kadın, kendisine ceza yazan polisi görevinden etmişken, ilk maskem yoktu dedi, sonra maske takmıştım kendisi bana taciz etti dedi.... İşte İftiracı Raa Tutuklansın tt2sinde mevcut paylaşımlar