Yapı Kredi'nin güncel ertelemeli kredi kampanyası dikkat çekiyor. Bu fırsattan yararlanmak isterseniz ne yapmalısınız? Kredi başvru şartlarıyla birlikte 200 bin TL ödeme için 3 ay erteleme fırsatı ve çok daha fazlası haberimizde...

Yapı Kredi'nin ertelemeli kredisi için müşteriler nasıl başvuru yapacaklarını merak ediyor. Özellikle de bankadan gelen haberle birlikte çeşitli detaylara değinildi. Kredi şartlarının yanı sıra bankanın sunduğu faiz oranı, kredi miktarı ve vade sayısı da ortaya çıktı. Eğer düşük faizli ve uygun ödeme planlı bir kredi arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz.

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

200 bin TL Kredi Başvurusu

Yapı Kredi'nin 200 bin TL'lik kredisi, nakit ihtiyacı olan müşterilerin dikkatini çekmektedir. Dolayısıyla kredide mobil, dijital bankacılık veya SMS gibi seçenekler aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz anlık olarak değerlendirilecek ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Kredi fırsatında diğer değişkenler de merak ediliyor. Kredi notunuzun da etkili olacağını unutmayınız.

Ertelemeli Kredi Kampanyası Şartları

Yapı Kredi resmi sitesi üzerinde 200 bin TL'ye kadar verilen 3 ay ertelemeli krediye ait kampanya şartları yer almaktadır. Bu şartların bir kısmı aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.
  • Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.
  • Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.
  • Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.