İhtiyaç kredisi, Kredi kartı ve KMH borçlarınız kapanıyor! Bankalar duyuru paylaştı, Bayramda başvuru alınacak, 60000 TL

İhtiyaç kredisi, kredi kartı ve KMH borçlarınız kapanıyor! Bankalar duyuru paylaştı, Bayramda başvuru alınacak, 60000 TL ödenecek. İşte borç kapatma kredisi başlatan bankalar...

Ekonomi 17.07.2021 - 21:51 17.07.2021 - 21:52 Vural Pars

İhtiyaç kredisi, kredi kartı ve KMH borçlarınız oldukça fazlaysa ve bunları sıra sıra ödemek size sıkıntı yaratıyorsa bankaların borç transfer kredisi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın bu kredi için kendine uygun olarak bir limitleri vardır. 60.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size vereceğimiz bankalardan hemen işlem yapabilirsiniz. Bu borç kapatma kredileri güncel borçlarınızı kapatıp, tek bir yerde ödemeniz için bankalar tarafından verilmektedir. Eğer sizde bu krediyi almak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda onay alırsınız. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin eğer icralık borçları varsa, bu borçları icralık borçları kapatmak için maalesef kullandırmamaktadırlar. Ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi gibi teminatlı kredilerde de bankalar maalesef onay vermemektedir. Bu krediler için yapılandırma işlemleri yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere borç kapatma kredisi adı altında verilen ve 36 ay vadeye kadar işlem yapacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olursanız aynı gün krediyi kullanacak ve tüm banka borçlarınızı tek bir bankada toplayacaksınız.

Garanti BBVA 60.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Bu bankadan uygun faizlerle 36 ay vadeye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden alacağınız bu borç kapatma kredilerinde 3 ay erteleme ve 36 ay vade ile işlem yapabilirsiniz. Garanti BBVA şubelerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda onay alabilmeniz için en az 3 aylık sigortanızın olması, emekli olmanız ve kredi notunuzun en az 1100 üzerinde olması gerekmektedir. Banka tüm diğer banka borçlarınızı hesaplayacak ve size ona göre kredi imkanı sunacaktır.

İş Bankası 60.000 TL Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası üzerinden de 60.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, kredi başvurusu yaptıklarında değerlendirmeye girecek ve onay almaları durumunda hemen kredileri kullandırılacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun değilseniz olumsuz yanıt alırsınız. Banka 60.000 TL kredide 3 ay erteleme ve 36 ay vade imkanı sizlere sunacaktır.

ihtiyac-kredisi-kredi-karti-ve-kmh-borclariniz-kapaniyor-bankalar-duyuru-paylasti-bayramda-basvu

ING 60.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi alacağınız bir diğer banka ING’dir. Bu bankada kredi skorunuza göre faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi başvurusu yapacağınız zaman banka şartlarına uygun değilseniz maalesef onay alamayacaksınız. 60.000 TL kredi için en yakın ING Bank şubesine evraklarınız ve borç kapatılacak banka hesapları ile gitmeniz gerekmektedir. Banka kredi kartı borçlarınızı kapatacak ve varsa kredi borçlarınızı da kapatarak sizlere tek bir bankada ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Bankadan alacağınız borç kapatma kredilerinde sizin elinize bir ücret ödenmemektedir. Sadece banka borçlara göre kredi vermektedir. Eğer elinize de para almak istiyorsanız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@