İhtiyaç, Taşıt ve Ev Kredileri için bankalar çeşitli kampanyalar yaptı. Bu anlamda şimdi alıyorsunuz, 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz.

3 ay sonra öde müjdesi geldi! Vatandaşlar akın etti! İhtiyaç, taşıt ve ev kredilerinde şimdi al... Son yıllarda dünya çapında oluşan pahalılık nedeni ile insanların elindeki birikimlerin çoğu bitmiş ve acil ihtiyaçları için nakite ihtiyaçları başlamıştır. Bu noktadan hareket eden yedi banka yepyeni olanaklar ile ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkmıştır. Oldukça da büyük talep görmüştür.

Ertelemeli Ödemeli, Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç, Taşıt ve Ev Kredileri almak isteyenlerin bir sıkıntısı da ödemelere hemen başlamak istememeleri, bir süre için ödemelerini ötelemek istemeleridir. Bu olanak da kredi ihtiyacı olan kişilere sağlanacaktır. Bu da başvuru sayısını çok arttırmaktadır.

Vadenin uzunluğu da dikkatleri kredinin üzerine çok büyük bir hız ile çekmiştir. Bu kadar düşük faiz ile bu kadar uzun vade olanağı sunulması kredi kullanmak isteyenleri çekmektedir.

Aynı zamanda ilk kredi taksitinin ötelenmiş olması da eski ödemelerini bitirmemiş insanların ilk ödemeyi üç ay sonra yapmasını sağlamaktadır ve bu sebep ile de birçok kişinin ihtiyaçlarına daha uygun olmaktadır.

Uzun vadeli, ertelemeli ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi almak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmaması tavsiye edilmektedir.

ilan365.net özel haber

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek