İhtiyacınız Varsa Sıkıntı Yok, 5000 TL SMS ile Online Kredi Kampanyası Başlıyor, Hemen Onay Alınacak

İhtiyacınız Varsa Sıkıntı Yok, 5000 TL SMS ile Online Kredi Kampanyası Başlıyor, Hemen Onay Alınacak. SMS ile 5000 TL online kredi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 02.08.2021 - 20:02 02.08.2021 - 20:03 Vural Pars

Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman artık şubelere gitmeden de kredi başvurusu yapabiliyor ve artık hatta bankaya gitmeden kredi kullanabiliyorsunuz. 5.000 TL kredi isteyen ve acil para ihtiyacı olan kişiler vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yaparak anında kredilerini online olarak kullanabilirler. Sizlerde SMS kredi başvurusu yaptığınızda eğer onay alırsanız bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde onay almak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması ve banka sicilinizin temiz olması durumunda kredi kullanabilirsiniz.

SMS ile 5.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız ve başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan başvuru yapabilir ve onay alırsanız bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Bu banka şartları 5.000 TL kredi içinde 50.000 TL kredi içinde aynıdır. Bu yüzden banka sicili bozuk olan kişiler başvuru yaparak daha da sicilini bozmaması gerekiyor.

QNB Finansbank SMS Kredi 5.000 TL Başvuru

QNB Finansbank üzerinden SMS kredi başvurusu yaparak 5.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Acil para ihtiyacınız olduğunda ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenmek için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atınız. Banka kredi başvurusu yaptığınızda 5.000 TL ve üzerinde size kredi değerlendirmesi yapacaktır. Bankanın belirlediği politikalara uygunsanız hemen kredinize onay mesajı gelecektir. Bu krediyi bankaya gitmeden kullanmak için bankanın internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Bankanın internet bankacılığını kullanmak için müşterisi olmalısınız. Eğer banka hesabınız yoksa onaylanan krediyi banka şubesinden sadece kimliğinizi gösterip kullanabilirsiniz.

Aktifbank SMS Kredi 5.000 TL Başvuru

Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, passolig kartınız varsa online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka özellikle kredi notu düşük olup kredi alamayan kişilere kredi imkanı vermektedir. Bu bankadan ne kadar kredi alacağınızı merak ediyorsanız bir SMS atarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi başvurusu için Kredi yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı 3050’ye gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Yaptığınız kredi başvurusu olumlu ise Aktifbank uygulaması veya Passolig uygulaması üzerinden 5000 TL krediyi 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

ihtiyaciniz-varsa-sikinti-yok-5000-tl-sms-ile-online-kredi-kampanyasi-basliyor-hemen-onay-alinac

Denizbank SMS Kredi 5.000 TL Başvuru

Denizbank üzerinden de SMS kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler SMS kredi için cep telefonundan mesaj atması gerekiyor. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI yazın 3280’e gönderin. Bu şekilde banka 36 ay vadeli kredi başvurunuzu alacaktır. Kredi onayı alırsanız bankanın internet bankacılığına girerek onaylanan tutarı hemen hesabınıza atabilirsiniz. Bu işlemleri banka hesabı olan kişiler hafta sonu dahil yapabilmektedirler. Sizlerde ihtiyaçlarınızda bu bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız internet bankacılığı hesabı olan banka varsa online olarak hemen 5.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@