İki özel bankadan sevindiren haber geldi. Bankaların başvuruları açtığı ve nakit ödemeler için işleme başladıkları belirtildi. 14 bin TL ödemeyi anında alabilmek için yapmanız gerekenler nedir? Başvuru şartları ve nasıl başvurulacağı belli oldu.

İki özel bankadan sevindiren haber geldi. Sadece kimlikle ve mobil uygulama aracılığıyla yapacağınız başvurularda hem nakit avans hem de kredi verilebiliyor. Peki bu nasıl mümkün oluyor? Sizlere detaylı bir şekilde bankalar üzerinden nasıl başvuruda bulunabileceğiniz ve 14 bin TL'lik krediyi çekebileceğinizi aktaracağız.

14 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor

Denizbank ve Garanti Bankası, müşterilere özel bir kampanya ile el ele verdi. Bu kampanya, finansal ihtiyaçları olanlara 15.000 TL'ye kadar kredi seçeneği sunuyor. Peki, bu kampanyanın detayları neler? Bu iki bankanın işbirliğiyle hayata geçirilen kampanya, maddi ihtiyaçları karşılamak isteyenler için oldukça cazip. Kampanya kapsamında sunulan 14.000 TL'lik kredilerde 36 aylık vade imkanı bulunuyor, böylece taksitlerinizi bütçenize uygun bir şekilde planlama şansınız olacak. Denizbank ve Garanti Bankası'nın resmi web siteleri üzerinden ya da şubelerine giderek bu kampanyaya dâhil olabilirsiniz. Başvurularınızı yaparken, kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız yeterli.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Kredi veya Kart Kullanma Şartı!

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bazı kriterlere uyması gerekiyor. Önceden kredi ya da kredi kartı kullanmış olmanız, emekli veya çalışan bireylerin en az üç aydır aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olmaları bu kriterler arasında. Ayrıca emekliler, maaşlarını bu bankalara taşıyarak da kredi onayı alabilirler. Denizbank ve Garanti Bankası, başvuran kişinin kredi notuna göre özel faiz oranları belirleyerek, kişiye özel hizmet sunuyor. Bunun yanı sıra, bu bankaların sunduğu diğer kredi seçeneklerine de başvurabilirsiniz.

DenizBank, SMS yoluyla da başvuru kabul ediyor. "Kredim" ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280'e SMS gönderebilir, onay alındığında da en yakın DenizBank şubesinden kredinizi alabilirsiniz. Elbette, DenizBank'ın online platformundan da bu kampanyaya başvurabilirsiniz.