Odeabank ve Fibabanka 3 ay ertelemeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Odeabank ve Fibabanka 3 ay ertelemeli 10.000 TL hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda 10.000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilerin bu bankalardan nasıl onaylı bir kredi alacağından bahsedeceğiz.

Odeabank ve Fibabanka üzerinden 3 ay ertelemeli olarak 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacak. Yalnız bu kredileri başvuru yapmadan önce kredi notumuzu ve kredi sicilinizi öğrenmeniz gerekiyor. Odeabanktan ve Fibabanka üzerinden 3 ay ertelemeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması durumunda bankadan onay alacaktır. Kredi başvuruları banka şubelerinden banka internet sitesinden SMS atarak yapılabilmektedir. Kredi onayı aldıktan sonra ayrıca kredi notunuza göre de bu banka üzerinden faiz oranı uygulanır. Şimdi sizlere bu iki bankanın 10.000 TL kredi kampanyası hakkında bilgiler verelim.

Odeabank 10.000 TL kredi başvurusu

Odeabank üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hızlı bir şekilde onay verecektir. Bu bankanın en kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS ile kredi başvuru yöntemidir. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 8444 numarasına gönderin. Bu şekilde Odeabank üzerinden kredi başvurusu yapmış olacaksınız. 10 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir.

iki-bankadan-90-gun-ve-45-gun-borcunu-odemeyeceginiz-nakit-kampanyasi-duyurusu-geldi-10000-tl-od1

Kredi sonucu uygun olan kişilerde banka şubelerinden bu krediye kullanabilirler. Ayrıca daha önce bu bankadan kredi kullanmış kişiler de Odeabank'ın internet bankacılığına girerek buradan da kredi kullanabilmektedir. Odeabank internet bankacılığı şubesine girdikten sonra buradan kredi başvurusunu yaparsanız bir onay alırsanız. Aynı dakika içerisinde onaylanan krediyi hesabınıza atabilirsiniz. Krediler 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.

Fibabanka 10.000 TL 3 ay ertelemeli kredi başvurusu

Fibabanka üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde ne kadar onay alacağınızı görebiliyorsunuz. Fibabank'a SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler t.c. kimlik numaralarını 3422 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. Bu krediye 18 yaşından büyük ve kredi notu uygun olan herkes katılabiliyor. Kredi onayı aldıktan sonra size en yakın Fibabanka şubesine giderek buradan Kredi başvurunuzu yapacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan kişiler kendi kredi notuna göre de faiz oranları ile bu krediyi 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kullanılabilir. Fibabank'a sms kredi başvurusu haricinde bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte en yakın Fibabanka şubesine giderek bu krediyi kullanabilirsiniz. Özellikle 10.000 TL kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu düşük olması durumunda Fibabanka üzerinden kefil ile kredi alacağın da söylemek istiyoruz...