Star TV Kanal D dizisinin sevilen ve beğenilerek izlenen dizilerinin yayından kaldırılacağı Haberi geldi. Bu dizileri izleyen seriler ise sosyal medya hesaplarından bu karara inanılmaz derecede tepki gösterdiler.

Star TV Kanal D dizisinin sevilen ve beğenilerek izlenen dizilerinin yayından kaldırılacağı Haberi geldi. Bu dizileri izleyen seriler ise sosyal medya hesaplarından bu karara inanılmaz derecede tepki gösterdiler. Yeni Hayat ve güvercin dizileri vatandaşlar tarafından çok fazla izlenilen ve beğenilen dizilerdi. Fakat son zamanlarda bu dizilerin performanslarında düşüşler yaşandı ve bu düşüşlerde birçok kişinin gözünden kaçmadı. Reyting oranların alt seviyeye inince güvercin ve Yeni Hayat dizisinin ekranlara veda edeceği bilgisi geldi. Önümüzdeki hafta bu diziler final yapacak ve artık yayından kaldırılacak.

Son zamanlarda karşımıza birçok dizi çıkıyor ve hala da yeni diziler çekilmeye devam ediyor. Bu Star ve Kanal D yayınlarında güvercin ve Yeni Hayat dizileri ekrana girdi.  Aslında İzleyiciler bu dizileri beğenerek ve severek izliyordu. Fakat son haftalarda bu dizilerin performansında inanılmaz düşüşler meydana geldi. Dizilerin ilk başlarında reyting rekorları kıran Şimdi ise en az seviyeye ulaşmış durumda. Bu sebeple de bu dizileri yayından kaldırma kararı aldılar.

Son zamanlarda çok fazla dizi çekilip yayına sunulduğu için rekabet inanılmaz derecede arttı. İlk çıkış dönemlerinde güvercin ve Yeni Hayat dizisi çok fazla izleniyorken Şimdi ise diğer dizilerin yayına sunulması ile beraber bu diziler fazla izlenmeye  başladı. Bu sebeple de bu dizilerin yayından kaldırılma kararı alındı. Star TV ekranı sunduğu güvercin dizisi ilk başlarda çok fazla seyrediliyordu ve reyting sıralamasına girmeyi başarmıştı. Fakat son zamanlarda reyting rekorları düşmeye başladı ve en az seviyeye indi. Bu şekilde 34 bölüm gidildi fakat reyting rekorları tekrar üst seviye ulaşmayınca güvercin dizisi final yapma kararı aldı. Güvercin dizisi 28 Ekim Çarşamba günü son kez sevenleri ile buluşacak ve daha sonra ise ekranlara veda edecek.

Güvercin dizisinden sonra ise Yeni Hayat dizisinin ekranlara veda etmesi planlanıyor. Yeni Hayat dizisi de vatandaşlar tarafından ilk başlarda izlenip daha sonra izlenilmemiştir. Kadroda oynayan oyuncular bilindik oyuncular ve herkesin beğendiği oyuncular olmasına rağmen bu dizi tutmadı ve kendini az seviyeye çekti Özellikle vatandaşlar başrolde oynayan Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk ikilisini birbirine çok yakıştırdıklarını ve dizinin veda etmemesini sosyal medya hesaplarından dile getirdiler. Yeni Hayat dizisi ekranlara göreli uzun zaman olmamıştı. Fakat beklenen  seviyeyi ulaşmadığı için Yeni Hayat dizisinin definede gitme kararı alındı. Yeni son kez 29 Ekim perşembe günü tarihinde 9 bölümü ile sevenlerine veda edecek. Yeni Hayat Dizisinin sevenleri dizinin final bölümünde ne olacağını merak ediyor ve şimdiden final bölümünü araştırmaya başladı.

Yeni Hayat ve güvercin dizileri  ekranlara gireli fazla olmamıştı fakat tutmadığı için ekranlara veda etme kararı aldı. Bu diziler Star ve Kanal D'de ekrana giriyordu. Dizinin ilk bölümleri vatandaşlar tarafından izlenildi ve Yüksek seviye çıkmayı başarmıştı. Fakat  ekranlara daha fazla dizi konulmaya başlandı ve diziler arasında rekabet oluştuğu için bu diziler son zamanlarda izlenmeye başlandı. Diziler vatandaşlar tarafından izlenir mi ince birkaç hafta idare edildi ve tekrardan reytinglere bakıldı. Fakat reyting rekorları da Hiçbir gelişme yaşanmadı ve dizilerin reytingi en alt seviyeye ulaştı. Bu sebeple de Yeni Hayat dizisi ve güvercin dizisi bu hafta finali gitme kararı aldı. Yeni Hayat dizisi ve güvercin dizisinin sevenleri finalde  ne Olacağını merak ediyor ve bu konu hakkında araştırma yapıyorlar.. Bu hafta dizilerin finallerinde ne olacağını izleyip hep beraber göreceğiz.