Ziraat Bankası Tarafından İkili Kredi Verilecek, Başvuru Limitleri Yükseltildi

Ziraat Bankası Tarafından İkili Kredi Verilecek, Başvuru Limitleri Yükseltildi Haberi: Kredi piyasasına canlılık getirmek amacıyla Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını başlatmış durumdadır.

Ziraat Bankası tarafından yeni başlatılan kredi kampanyası ile birlikte ikili Kredi verilmeye başlandı. İhtiyaç kredisi ve borç kapatma Kredisi olarak 2 Kredi halinde verilecek olan bu destek ile birlikte 100.000 TL tutarına kadar fayda sağlanabilecektir. Daha önceden bilindiği üzere kredi kampanyaları içerisinde sadece bankalardan borç kapatma kredisi alanların ihtiyaç kredisi alma şansı yoktu. Bu kampanya ile birlikte artık her ikisinden de fayda sağlanabilecek duruma gelindi.

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen bu duyurunun sonrasında kredi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşların anında değerlendirilmesi sağlanacaktır. Başvuru yapılan kredilerine anında sonuç verilecektir. Banka kredi politikalarına uygun olanlar onay alabilmektedir. Kredi sonuçları olumsuz bir şekilde sonuç alan vatandaşlar ise kefilli bir şekilde Kredi kullanabilecektir. Kredi kullanmayı düşünen vatandaşın herkes kampanyaya dahil olabilir.

En Uygun Kredi Kampanyası Başladı

Ziraat Bankası üzerinden uygun fırsatları değerlendirilerek verilecek olanlar 2 kredi kampanyasını kullanabilecektir. Krediye başvuruyu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar banka şubeleri üzerinden ve internet bankacılığını kullanarak yapabilecektir. Kredi sonucunda olumlu şekilde onay alan vatandaşlar borç kapatma kredisi ile birlikte 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi tutarlarını kullanabilecektir.

Kredi başvurusu gerçekleştirilen vatandaşlar mevcut kredilerin ise 3 ay vadeli erteleme gerçekleştirme şansı ile 36 ay vade tutarında ödeme yapabilecektir. Kredi onayı almış olan vatandaşlar ise kredi kartı, ihtiyaç kredisi ve kredi mevduat hesap borç kapatma şeklinde krediyi kullanacaktır.

Kredi şartları nelerdir?

Ziraat Bankası tarafından verilecek olan iki kredi için başvuru şartları bulunmaktadır. Banka üzerinden kredi kullanacak olan kredi notlarına göre onaylanmaktadır. Kredi notunda düşük olan vatandaşlar kefil ya da bankaya ipotek vermesi kaydı ile kredilerini kullanabilecektir. Kredi başvurusu gerçekleştirmek için Bankada mevcut borçları için kapatma kredisi alınabilmektedir. Eğer ki bir borcu bulunmuyor ise Ziraat Bankası vatandaşlara 100 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Aynı zamanda kredi onayı bankada yönetici olarak çalışan kişilere verilmemektedir. Banka kredisi başvurusunda bulunan vatandaşların değerlendirmeleri ise şube ve genel müdürlük yetkisine sahip olan kişiler tarafından verilmektedir. Krediyi almak için hak kazananlara anında kredi imkanı tanınmaktadır.