ATV'nin sevilen dizisinden kötü haber geldi!

Başrolünü  Aras Aydın ve Leyla Feray paylaştığı ve oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve  Bestemsu Özdemir gibi başarılı isimlerin yer aldığı İkimizin Sırrı dizisinden kötü haber geldi.

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!

ikimizin sırrı

İkimizin Sırrı Final Mi Yapıyor?

Üs Yapım imzalı, Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu İkimizin Sırrı final yapıyor.

ATV'nin büyük umutlarla bu sezon başlattığı dizi düşük reyting nedeni ile erken final kararı aldı. Dizi 10.bölümü ile ekranlara veda edecek.

İkimizin Sırrı Konusu!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla anlaşmalı bir   evlilik yapmaya karar verir.  Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez.