İkimizin Sırrı Dizisine Bomba Transfer! İkimizin Sırrı Ne Zaman Başlayacak?

Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlan İkimizin Sırrı dizisine yeni transfer! İşte İkimizin Sırrı oyuncuları ve konusu..

Dizi Haberleri 15.06.2021 - 12:50 15.06.2021 - 13:02 Azra Özdemir

Üs Yapım imzalı, senaryosunu Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yönetmenliğini üstlendiği İkimizin Sırrı dizisinin hazırlıkları hızla sürerken kadroya da yeni isimler eklenmeye devam ediyor.

ATV'nin Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlanan ve ilk olarak Evlilik Sözleşmesi ismiyle anılan dizisi isim değiştirerek İkimizin Sırrı oldu.

 Dizininin başrolünü  Aras Aydın ve Leyla Feray'ın paylaştığı ve oyuncu kadrosunda ise Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek,  Bestemsu Özdemir, Berrin Arısoy gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak başarılı oyuncu  Tarık Uğur Özenbaş'ın da dahil olduğu öğrenildi. Özenbaş, en son Afili Aşk dizisinde Mete karakterini canlandırmıştı.

tarık

İkimizin Sırrı Konusu!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla evlenmeye karar verir. Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez!

İkimizin Sırrı Ne Zaman Başlayacak?

İkimizin Sırrı dizisinin henüz yayın tarihi açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@