GS’lı Alparslan Öztürk’ün Eşi Ebru Şancı "Para Karşılığında Kocamın Zengin Kadınlarla Yemek Yemesine İzin Veririm" diyince merak konusu oldu.

Ebru Şancı'nın açıklaması Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit'in Kuveyt'te 80 kadınla para karşılığında yemek yemesini tekrar gündeme getirdi.

Galatasaray’lı ünlü futbolcu Alpaslan Öztürk’ün eşi Ebru Şancı bu sabah katıldığı bir programda gündem olan açıklamalar yaptı.

Programda Şancı ile 2019 yılında Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit’in Kuveyt’te 80 zengin kadınla 1,5 milyon TL karşılığında yemek yemesi tartışıldı.

Ebru Şancı konuyla ilgili olarak yaptığı destek açıklamasında “Ben de kocamı yollarım. Hiç sorun değil. Parayı hesabında gördükten sonrasına karışmayacaksın. Yemek uzayadabilir. Şaka tabi ama yemeğe yollarım” derken güldürdü.

Ebru Şancı Uraz Kaygılaroğlu’nun giyerek olay olduğu slip mayo konusuyla ilgili yorumu ile de dikkat çekti. Son zamanlarda ünlü erkeklerin yeniden giymeye başladığı slip mayonun erkeklere yakışmadığını söyleyen Şancı "mal beyanı" benzetmesi ile de ayrıca gündemde yer aldı.

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var... Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var...