Bim 2019 Personel Alımı yapacak

Bim farklı kadrolarda personel alımı yapacak! BİM Birleşik Mağazalar A.Ş 1995 senesinde 21 mağazası ile faaliyetlerine başlamış olup, şuanda nered

Bim 2019 Personel Alımı yapacak
Bim farklı kadrolarda personel alımı yapacak! BİM Birleşik Mağazalar A.Ş 1995 senesinde 21 mağazası ile faaliyetlerine başlamış olup, şuanda neredeyse ülkemizin birçok bölgesinde mağazası ile hizmet sunmaktadır. Farklı bölgelerde bulunan mağazaları ile hizmet sunan Bim'de görev almak isteyen adaylar haberimizden iş başvurusu ve personel alımı bilgilerine ulaşarak işlemlerinizi tamamlayabilirler.

Hakkımızda

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ilk olarak 1995 yılında 21 mağazayla kapıları açtı. Temel prensibi, tüketicilere temel gıda maddelerini ve tüketim mallarını en iyi fiyat ve en yüksek kalitede sunmaktır.

Türkiye'deki zor indirimli modelin öncüsü olan BİM, ürün portföyünü yaklaşık 700 maddeye sınırlıyor ve çeşitli özel etiketli ürünlere sahip olmayı hedefliyor.

2018 yılında BİM yeni mağaza açma politikasını sürdürmeye ve cirosunu sürekli arttırmaya devam etti. 2018 sonunda BİM, Türkiye'de üç yeni bölge ofisi ve 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açılmasıyla Türkiye'de 6,672 (FİLE 6,736) mağazaya ulaştı. BİM, etkin maliyet yönetimi politikası sayesinde büyümesini sürdürürken, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından asla taviz vermez.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM, diğer ülkelerdeki yeni potansiyel pazar fırsatlarını keşfetmeye devam ediyor. BİM, 2018'de 60 yeni mağaza açarak ve toplam 442 mağazaya ulaşarak Fas operasyonlarını sürdürüyor. 2018 yılında Mısır'da kısa sürede 35 yeni mağaza açtı ve 300 mağazaya ulaştı.

BİM, müşterileri ve tedarikçileri ile paydaşları arasında güvene dayalı ilişkileri sürdürür. Tüm çalışanlarının benimsediği kusursuz hizmet felsefesini kullanır.

Kalite güvencesi

Müşterilerimiz memnun olmadıkları bir ürünü satın alırlarsa, makbuz ve kredi kartı fişi ile birlikte, herhangi bir zamanda bir sebep göstermeksizin iade edebilirler.

Logomuz “Kalitemizin güvencesidir” kuruluşumuzdan bu yana sloganımız olmuştur.

Mağazalarımızda satılan ürünlerin kalitesi fiyat kadar önemlidir. Satın alma departmanımız her bir ürünün kalitesini ve uygunluğunu mağaza raflarına koymadan önce test eder. Mağazada satışta olan ürün kalitesi düzenli olarak kontrol edilir.

Güvenlik açısından, sattığımız ürünlerin, ilgili mevzuat açısından asgari resmi standartlara uyacağını garanti ediyoruz; bu standartları korumak için tam sorumluluk alırız. Bu sorumluluğun bir parçası olarak, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle kesintisiz bir iletişim zincirimiz var ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini takip ediyoruz.

Ürün portföyümüzün kalite kontrolünü denetlemek için resmi ve özel laboratuarlarla koordineli olarak çalışıyoruz. Bu laboratuvarlar BİM'de satılan ürünler üzerinde kimyasal ve biyolojik testler gerçekleştirmekte ve üretim yerlerinde detaylı kalite kontrol kontrolleri yapmaktadır.

Nihai hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik ve en zamanında tam ve sürekli karşılayacak güvenilir ürünler sunmak olan BİM, şirket politikası gereği gıda güvenliğinde sürekli iyileştirmeler yapmaya başlamıştır.

Mağazalarda Satılan Ürünler!
Gıda Dışı Ürünler - Temizlik Malzemeleri

Bu gruba dahil olan çok sayıda özel etiketli ürün yelpazesi, müşterilerimizin mağazalarımızın raflarında bulmaya alıştıkları yüksek kalite - düşük fiyat avantajını sunmaktadır. BİM, ihtiyaçlarınızı tuvalet kâğıtlarından deterjan, kişisel bakım malzemelerine ve çöp poşetlerine kadar özel etiket ürünleri ile karşılayabiliyor. Özelleştirilmiş ağırlık ve büyüklükteki paketlerde sunulan çorapları bile bulabilirsiniz.

Dondurulmuş Gıdalar

Diğer ürün gruplarında olduğu gibi, bu ürün grubunun kalitesi de BİM tarafından garanti edilmektedir. TÜBİTAK ve özel gözlem laboratuvarları tarafından düzenli olarak test edilen ürünlerimiz, yalnızca rakipleri için rakiplerimizden farklıdır. BİM, çoğu ürünün pazar lideri olduğunu göz önünde bulundurarak kaliteden ve güvenden ödün vermemeye kararlıdır.

Dondurulmuş gıdalar BİM'in dondurulmuş gıdalar grubu, her zaman gerekli, pişirmeye hazır, pizza, patates kızartması, puf hamuru, Kayseri ravioli, derin kızarmış peynir böreği ve kesinlikle ailenizi memnun edecek hamburger gibi pratik ürünler sunmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıran fast food alternatiflerine ek olarak, mağazalarımız yaz boyunca zengin dondurma çeşitlerinden dolayı daha sık görülür - tüm yaş gruplarına karşı dayanıklıdır. Sadece BİM mağazalarında bulunan markalarımızın kalite güvencesine sahibiz.

Atıştırmalıklar ve Şekerler

BİM'in çerez çeşitleri tuzlu krakerler, cipsler, kuruyemişler, kurabiyeler ve şekerler içerir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için asıl amacımızın peşinde olan bu ürünler, siz ve çocuklarınız için çok çeşitli özel etiketli kuruyemiş ve cipslerin yanı sıra çerezler ve şekerler sunar. Düşük fiyatlarla yüksek kalite garantisi ile zengin bir çeşitlilikte lezzetli ürünler sunuyoruz. Çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan, semtinizdeki BİM mağazasında hem tatlı hem de tuzlu bisküviler ve kurabiyeler, çikolata ve renkli şekerler, 'sadece pastane dışında' lezzetleri için beklenmedik ziyaretçiler için hazırlanmaktadır.

Bim İş İlanları ( açık kadrolar resmi adreste farklılık gösterebilir )

 • Mağaza Geliştirme Asistanı İstanbul(Asya)
  Bilgi İşlem Asistanı Ankara, İstanbul(Asya)
  İstanbul Bölge Mağaza Personeli (Engelli) İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
  Hamidiye Mh. / Çekmeköy Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya)
  Hamidiye Mh. / Çekmeköy Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
  İhtiyaç (Kategori) Asistanı İstanbul(Asya)
  Ataşehir Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Asya)
  Eyüp Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
  Eyüp Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
  Ataşehir Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya)
  Üsküdar/Çengelköy Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Asya)
  Silivri Bölge Kasa Reyon Personeli İstanbul(Avr.)
  Silivri Bölge Taze Gıda Personeli İstanbul(Avr.)
  Çorlu Bölge Kasa Reyon Personeli Tekirdağ


Bim güncel iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE