Ana sayfa İLANLAR Bim Market 200 Personel Alımı Yapacak!

Bim Market 200 Personel Alımı Yapacak!

0
PAYLAŞ

Bim marketler zinciri 1 bölgeden toplamda 200 personel alımı yapacağını İŞKUR üzerinden duyurdu. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar verilen adres üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İstanbul Sancaktepe: 200

Başvuruda bulunmak istiyorum!

200 personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar öncelikle Türkiye İş Kurumuna kayıt olmalı veya kayıtlı ise giriş yaparak verilen adresten incelemeleri gerçekleştirdikten sonra en altta “başvur butonunu kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

200 personel alımı için Bim marketler zinciri bünyesinde görevlendirmek üzere 18 ile 45 yaş aralığında en az ilköğretim mezunu kasiyer alımı yapılacağı ve adayların en yakın bim mağazasına giderek iş başvuru talep formu doldurabileceği belirtilmiştir. Bunun yanı sıra yukarıda da belirttiğimiz gibi başvur butonu kullanılarak iş başvurusu yapılabilir. Çalışma adresi olarak EBU BEKİR CADDESİ ABDURRAHMANGAZİ MAH. 289/ SANCAKTEPE İSTANBUL / TÜRKİYE olarak belirtilmiştir.

200 personel alımı için: https://goo.gl/6Dfsfb

Yukarıda verilen bağlantıları kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

İŞKUR Profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

Böyle bir hata alıyorsanız yapmanız gereken “kişisel bilgiler” sayfasına girerek öğrenim bilgilerinizi ve meslek bilgilerinizi doldurmanız ve daha sonrasında “İş Arama Statüsü” yanında yer alan kısımdan “aktif” seçeneğini seçmeniz ilanlara başvuruda bulunabilmenizi sağlayacaktır. Kişiye bireysel görüşme, kurs başvurusu ve iş başvurusu gibi işlemlerin gerçekleştirebilmesi için iş arama statüsünün Aktif olması gerekmektedir.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here