Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

13 Şubat 2019 Çarşamba 08:33:10

Kamu kurumları hizmetli, hademe, büro personeli, itfaiye eri ve zabıta memuru alımı yapıyor

Birçok kamu kurumu farklı kadrolarda istihdam oluşturmak üzere alım yapacak! Emniyet Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Üniversitesi, Çanakkale Beledi

Birçok kamu kurumu farklı kadrolarda istihdam oluşturmak üzere alım yapacak! Emniyet Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Üniversitesi, Çanakkale Belediyesi ve İçişleri Bakanlığı alım yapacağını ilan etti.

Milli Savunma Üniversitesi Hizmetli, Milli Savunma Üniversitesi Hademe, Çanakkale Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye eri, İçişleri Bakanlığı büro personeli alacak.

Alım yapılacak sayılara ilişkin bilgileri vermek gerekirse; Çanakkale Belediyesi toplamda 10 kişilik alımı 5 itfaiye eri ve 5 zabıta kadrosu için yapacağını bildirdi. Milli Savunma Üniversitesi 1 hademe ve 7 hizmetli alacak olup toplam 8 alım yapacak ve içişleri bakanlığı ise 900'den fazla büro personeli alacağını duyurmuştur.

Kurumların bünyesine katılmak isteyen adaylar ilgili adresler üzerinden başvuru şartlarını, başvuru tarihlerini ve diğer verilen bilgileri inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler.

Çanakkale Belediyesi tıklayın

MSÜ hizmetli ve hademe için tıklayın

İçişleri Büro Personeli alacak tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı